mucha

Podvod s rodnymi cisly

Chtel bych se zeptat vzal jsem si na splatky notebuk celkem 5 a za celkovou cenu 100000 kc.
Kazdou smlouvu mam na jine rodne cislo. Spolecnost ktera prodava tuto eletroniku na mne podala tresni oznameni za podvod na rodnych cislech. Chtel bych to dat do porad ale chtel jsem se zeptat kdyz mne daji na soud zdali budu za to zavren do vezeni. Nebo dostanu verej pros prace. mam cisty rejstrik.

Nejlepší odpověď
anonym

Zavřou tě až zčernáš a pokud jsi rom,tak zběláš!!!

Další odpovědi
zanet

to je vtip? to si pis ze te zavřou!! VPP,urcite nedostaneš,ja se nestacim divit..