aamichal

Amenstie – veřejně prospěšné práce

Mám dotaz ohledně amnestie, mám udělat veřejně prospěšné práce 100 hodin, je to trestný čin krádeže podle paragrafu 247 odst. 1 písm.A a trestnýho zákona ve spolupachatelství podle paragrafu 9 odst. 2tr. zákona. Ještě jsem nebyl nikdy trestanej ani za přestupek nic. Tak se chci optat jestli se na mě amnestie bude taky vztahovat? Děkuji

Odpovědi
standa

NEVZTAHUJE !

Protože nový trestník zákoník se vztahuje v případě krádeží jen na takové skutky, které byly kvalifikovány podle § 247/1, pism. „E“