Máte zkušenosti s prodloužením vlasů?

Dobrý den, máte někdo prodloužené vlasy? Jak dlouho je máte? Nestalo se Vám, že by byli po umytí kratší, než před mytím? Šli byste do toho znovu?
Doplňuji:
Hanny 2: a za jak dlouho po umytí je máte zase dlouhé jako předtím? Uvažuji o prodloužení, mám přírodně vlnité vlasy, tak mám obavy, že by se ty "nové" vlasy po umytí stočili natolik, že už by nebyly v předchozím stavu.

Odpovědi:

Zlatý

Je to skvělé, šla bych do toho znovu

Ano,prodloužené a zahuštěné vlasy mám už nejméně 5 let a jsem velmi spokojená.Nosím je ale upevněné na hlavě skřipcem,protože rozpuštěné se na mě v mém věku už nehodí.
Dělá mi je kadeřnice metodou Hair Talk,která se mi osvědčila jako nejlepší.
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněla napsat,že mi je kadeřnice suší s pomocí difuzéru,vlasy jsou pak krásně vlnité a bohatší,tímto se samozřejmě trochu zkrátí,ale vyfoukané do hladka přes kartáč ne.Vlasy se dodávají v různých délkách,stačí se jen domluvit.

Už bych do toho nikdy nešla

Dobrý den, zkušenost mám jen dobrou. Jestli do toho hodláš jít, tak určitě v nějakém dobrém salónu, kde tomu rozumí a mají s tím zkušenosti. Já chodím do kadeřnictví Klier v galerii Harfa a všem doporučuji.

moje kamarádka tam šla a říkala že je to skvělé tak jsem to zkusila a bylo to SUPER !
Doplňuji:
S U P E R !!! D O P O R U Č U J I !!!

Diskuze k otázce

Zlatý

hanny 2

Marry Jane- ty "nové" vlasy se samy nestočí,protože "nepracují" jako vlasy přírodní,neměj obavy a jdi do toho,s šikovnou kadeřnicí se domluvíš,nevím,odkud jsi,ale ta moje v Brně je moc šikovná a poradí ti se vším,na co se zeptáš!!!

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.