Avatar uživatele
Marry Jane

Máte zkušenosti s prodloužením vlasů?

Dobrý den, máte někdo prodloužené vlasy? Jak dlouho je máte? Nestalo se Vám, že by byli po umytí kratší, než před mytím? Šli byste do toho znovu?
Doplňuji:
Hanny 2: a za jak dlouho po umytí je máte zase dlouhé jako předtím? Uvažuji o prodloužení, mám přírodně vlnité vlasy, tak mám obavy, že by se ty „nové“ vlasy po umytí stočili natolik, že už by nebyly v předchozím stavu.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, redy před 3740 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Je to skvělé, šla bych do toho znovu

Ano,prodloužené a zahuštěné vlasy mám už nejméně 5 let a jsem velmi spokojená.Nosím je ale upevněné na hlavě skřipcem,protože rozpuštěné se na mě v mém věku už nehodí.
Dělá mi je kadeřnice metodou Hair Talk,která se mi osvědčila jako nejlepší.
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněla napsat,že mi je kadeřnice suší s pomocí difuzéru,vlasy jsou pak krásně vlnité a bohatší,tímto se samozřejmě trochu zkrátí,ale vyfoukané do hladka přes kartáč ne.Vlasy se dodávají v různých délkách,stačí se jen domluvit.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PandaForever

Už bych do toho nikdy nešla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barbora9

Je to skvělé, šla bych do toho znovu

Dobrý den, zkušenost mám jen dobrou. Jestli do toho hodláš jít, tak určitě v nějakém dobrém salónu, kde tomu rozumí a mají s tím zkušenosti. Já chodím do kadeřnictví Klier v galerii Harfa a všem doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivča369

Je to skvělé, šla bych do toho znovu

moje kamarádka tam šla a říkala že je to skvělé tak jsem to zkusila a bylo to SUPER !
Doplňuji:
S U P E R !!! D O P O R U Č U J I !!!

Upravil/a: Ivča369

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terezka159

Je to skvělé, šla bych do toho znovu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

Marry Jane- ty „nové“ vlasy se samy nestočí,protože „nepracují“ jako vlasy přírodní,neměj obavy a jdi do toho,s šikovnou kadeřnicí se domluvíš,nevím,od­kud jsi,ale ta moje v Brně je moc šikovná a poradí ti se vším,na co se zeptáš!!!

před 3740 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek