shimik

Máte zkušenosti s p-shine? zvládnu i doma?

Mám slabé nehty a třepí se. Slyšela jsem o této nové metodě. Jaká sada je dobrá na „domácí“ manikúru? Našla jsem tuto stránku – co myslíte? http://www.raj­nehtu.cz/p-shine/ Děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Záleží na tom jak jsi zručná,ale neměl by to být problém,na tom nemůžeš nic pokazit.Kup si pro začátek tu levnější sadu,to úplně stačí!

Další odpovědi
terry

Tato metoda není zas tak úplně nová.
Aplikace složitá není, to snedno zvládneš.
Druhá věc je efekt. mě p-shine nepomohl. A apikovala jsem ho dlouho.
Také manikerka říkala, že pomůže jen v některých lehčích případech.
Zak zkus a uvidíš.