bohunka1

Máte zkušenost s kosmetikou Neutrogena?

Je opravdu tak skvělá na suchou pokožku?

Nejlepší odpověď
anonym

Osobně zkušenosti nemám,používají ji hlavně mladší ročníky na problematickou pleť,s kladnými i zápornými reakcemi na tuto kosmetiku .

Zdroj: http://www.kos­metika.cz/forum/ak­ne/neutrogena-spot-stress-control-43097/?stranka=

Další odpovědi
deny555

Neutrogena je vynikající,prostě nemá chybu.Mě pomohla před pár lety od nepříjemného ekzému.Dlouho sem se s tím trápil,potom sem použil NEUTROGENU a do deseti dnů bylo po všem.

ReHu

Reference mám různé, ale podle všeho nic tak extra.
Záleží na tom, co komu sedí.
Já mám dobré zkušenosti s Artistry – růžová řada (na suchou pokožku).