morče

Jaké máte zkušenosti se vzorky zdarma na internetu?

Já jsem chtěla vzorek kafe, nebo kosmetiky ani mě nepřišlo jak to

Odpovědi
ReHu

Moc se nedivím, že nic nepřišlo. Vzorky něco stojí a poštovné taky.
Já používám kosmetiku, když mi něco nesedí, vrátím ji. To do normálního obchodu nejde.

bigbít

Dřív to chodilo sestře domů tyhle vzorky, a to bylo v pohodě, většinou si pak objednala rovnou výrobek, ale nyní jsem dostala vzorek minulé Vánoce, když jsem si objednala vůni v jednom obchodě s parfémy a k tomu mi dali jako dárek skleněný pilní a vzorek jedné nové vůně…to bylo příjemné…

Jahoda

Katalogy se nechám zasílat, vzorky mi nikdy žádné nepřišly..

wampicz

Hodně vzorků zdarma je případně na https://slevo­vykupon.net/c/fre­e/