Me andmy Ego

Máte někdo zkušenosti s mobilem SENCOR Element P400?

Zahlédla jsem tento mobil v letáku, ale na internetu se o něm nedozvím téměř nic. Nemyslím parametry, ty jsem našla, ale po nějaké recenzi ani vidu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Když budu vycházet z toho, jaké Sencor vyrábí tablety, tak to nic oslnivého opravdu není a asi bych si takový telefon nekoupil. Za tuto cenu seženete i lepší telefony, například Nokia Lumia 520.

Další odpovědi
brudracz

Dnes jsem pořídil Element P450, je o 1000 Kč dražší, ale má větší displej a větší rRAM, po zkušenostech s telefonem co měl 512mb RAM to byl pro mě klíčový faktor podle čeho vybírat.

Telefon je svižný, za ty peníze paráda, displej s ochranným sklem, v balení byla rovnou 8GB karta, proto píšou 12GB paměť. Vyzkoušel jsem co šlo a zatím spokojenost.

nedostatky:

  • čočka foťáku vyčuhuje, ale je to dáno tloušťkou, telefon je poměrně tenký
  • foťák by mohl být lepší, ale použitelný je

Za 5 tisíc dnes opravdu nekoupíš telefon se slušným displejem, 1GB RAM, 4jádrovým procesorem, 12GB pamětí… právě že jsou na trhu šunky typu lumia 520 která nemá ani blbou diodu, nový hry si na tom moc nezahraješ…

Takže s ohledem na cena/výkon je to paráda, pokud na něco narazím, napíšu to sem. Ještě jsem zapomněl zmínit že k telefonu je i pouzdro, android v telefonu je téměř čistý.

michi

Dobrý den. moc recenzí od lidí nenajdete z toho důvodu, že oficiální prodej těchto telefonů byl k 1.10.2013, ale spozdila se dodávka a prodávat se začali myslím včera.
Určitě doporučuji.
Dnes jsem držel oba telefony. jak P400, tak P450.
mohu říci,že oba jsou svižné. reakce dotykového displeje výborná. Displej získal ocenění v tvrdosti. ve srovnání obou telefonů bych volil asi spíše P450.
má větší RAM 1GB oproti 512MB. navíc dělá lepší fotosnímky. 8Mpix oproti 5Mpix (nemyslím jen dle Mpix, ale hlavně díky čočce = světelnost. za horšího světla má Led blesk oproti jen přisvícení jako má P400)
oba jsou tencí. u P450 trochu vyčnívá vzadu (1mm) čočka, což bych nebral za nevýhodu.

jen pro info pána,který sencor haní. když si koupíte tablet za 1400 nemůžete srovnávat se Samsungama nebo IPAD od Aplle. pokud se podíváte, tak tablet sencor Element 10.1. patří k nejlepším a nejspolehlivějším tabletům na trhu. Střeva tohoto modelu jsou totožná s Tab1 od samsungu.

stejně tak i tento mobil vyrábí společnost HUAWEI, která pokud víte vyrábí všechny telefony pro SONY, LG a jiné značky.
Dříve jsem uznával jen Nokii, ale bohužel poslední desetiletí nokia zaspala dobu a nyní patří k tomu nejslapšímu na trhu

zelezo1983

Ja bych se asi taky drzel klasiky a bedymu bych veril je to odbornik na svym miste me taky poradil s vyberem mobilu a poradil mi HTC windows 8 s

Majkl95

to schizofrenik – jako sorry ale víc nápadnej bejt nemůžeš co? :D já mám Nokia lumia 520 a jako že bych mu nadával do šunky to bych si nedovolil jako je to značkovej mobil :Dnení to nějaká zku.vená čína která my vydrží tejden a ještě se zku.venějším androidem kterej se jako strašně seká :D a že Nokia zaspala dobu :D no to je gól :D

ahah

neseka ten mobil?ani pri narocnych hrach ako napr.minecraft