Wnaty

Kde se vyrábí mobilní telefony Lumia?

Dobrý den.
Budu si kupovat telefon Lumia 735 z polské distribuce. V jaké zemi mohl být vyroben? Nevíte v jakých zemích má Nokia, potažmo Microsoft „výrobny“ Lumií?

Nejlepší odpověď
štamgast

V Číně nebo někde jinde v Asii.

Další odpovědi
McArthur

Výroba mobilních telefonů Microsoft Lumia je u vyšších řad ve fabrice ve Finsku, u nižších řad ve fabrice v Číně. Je-li mobil určený pro Polsko nebo Českou republiku, výroba byla na 99 % v Číně.

Nezapomeň, že mobil z polské distribuce Ti oficiální servis v České republice nevezme, pokud polský prodejce s českým servisem nemá uzavřenu patřičnou smlouvu o servisování. Pokud se jedná o českého prodejce nabízejícího mobily z polské distribuce, je to na prodejci a na tom, jak mu moc věříš.