toxino007

Jaký je lepší kryt na mobilní telefon?

Dobrý den vlastním Iphone 6s plus a chtěl bych si zakoupit kryt na telefon akorát nevím jaké jsou rozdíly mezi těmito Jde mi o rozměry ale i odolnost krytu. Je tedy lepší polypropylen nebo polykarbonát?
https://www.al­za.cz/spigen-thin-fit-crystal-clear-d3047656.htm?ca­tid=18857468
https://www.al­za.cz/epico-twiggy-matt-pro-iphone-6-plus-a-iphone-6s-plus-ciry-d3913879.htm?ca­tid=18857468
děkuji

Odpovědi
BANAN93

epico (polypropylen)

kurva já se ukliknul – chtěl jsem se podívat na ten druhej a místo toho jsem pro něj zahlasoval – takže nevim – sry

Pajka.111

Ahoj, nědělal si někdo z vás kryt na mobil na přání od mobilpouzdra.cz? Jak jste byli spokojeni? A co zpracování, ok?

GabulkaA

Ahoj, už ten kryt máš? Nechala sis ho nechat u mobilpouzdra? Jak se ti kryt líbí? A co kvalita, ok?

SuzanKa

Hele, zpracování super, ale co teda oceňuju, je fakt kvalita. Ty kryty od mobilpouzdra jsou super. A ty kryty na přání jsou super jako vánoční dárek.

XenieRo

A je někde info ohledně fotky, jakou dodat? Jako myslím ohledně kvality fotky…

Pajka.111

No a taky by mě zajímalo, jak dlouho trvá vyřízení objednávky toho krytu od mobilpouzdra.cz?

SuzanKa

Ty jo, to ani nevím, ale musím říct, že jsem byla překvapená, jak rychle to šlo… Musíš tedy s mobilpouzdra.cz komunikovat ohledně fotky…