Avatar uživatele
BEAES

Jak to máte s mobilem?

Jste na něm závislí, nebo byste bez něho klidně vydrželi?
Já si neumím představit, že bych ho neměla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst před 4994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

něco mezi … závislý, to ne, ale myslím, že většina lidí už si dnes nedokáže bez něj život představit. Já svůj první dostal až v roce 2001, k osmnáctinám, do té doby jsem bez něj byl v pohodě. Ovšem pak na VŠ a nyní v práci se stal v podstatě nutností. Ale využívám ho, jen když potřebuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepexxx

Já bych bez něj klidně vydržel,horší by to bylo bez počítače

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

Tak trochu závislá jsem ale né celý den. Ale na večer ho už mám radši u sebe protože to mi vždycky píše přítel. No a když jsem venku nebo ve škole tak ho mám pořád u sebe abych byla dostupná a navíc mám pak menší strach že mi ho někdo „sebral“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Já bych bez něj klidně vydržel (občas ho i zapomínám doma), ale moji klienti a zákazníci mi občas potřebují zavolat objednávku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Mám ho u sebe, co když by se něco stalo.
Jednou na zhradě jsem šel upravovat jezírko. Kolem jsem dělal terénní úpravy a mobil mi furt vypadával z kapsy. Tak jsem si ho odložil na stůl k chatce. Pokračoval jsem v práci a chtěl nádobu na vodu-jezírko posunout. Ohnul jsem se a najednou mě píchlo v kříži a já se svalil na zem, Ležel jsem tam jak mrcha a nemohl se pohnout. Jen jsem koukal, jak mobil leží na stole a nikde nikdo.
Asi po půlhodině jsem se nějak odplazil k chatce a zavolal manželce, aby za mnou přišla. Postupně bolest polevovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dnes ho mám vypnutý protože je neděle a chci mít klid.Je zajímavé jak se stal mobilní telefon a PC důležitými věcmi dnešní doby.Ano tyto věci jsou pro mne důležité a jsem zvědav na čem budou lidé závislí za několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje práce se neobejde bez telefonu, takže já ho nosím neustále u sebe.. občas bych ho nejradši vypnul, a nebo dal pryč, ale pak mám blbej pocit.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Bez mobilu neudělám ani krok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jsem a musím být mobilní pořád.Jen už by chtěl potvůrka asi vyměnit.To zas bude,než si zvyknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rada.012

no comenn !!!!!!!!! musim si jit zavolat omluvte me

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek