len2608

jaké mát zkušenosti s blesk mobil?

Odpovědi
anonym

nejhorši. !!!

franku

Koupili jsme to naší mladé a zatím není problém.

terry

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-zkusenosti-s-blesk-mobil

Cesnek

Skušenosti nemám a zustávám u T mobajlu…
Ale je to virtualni takže má pronajmutou sít (u O2) tim padem neplati tolik lidi elektriny apod. ..... Je nejlevnější! Ale je to na tobě… ; )

Něco víc = http://mobile­net.cz/clanky/no­vy-virtualni-operator-blesk-mobil-se-v-cr-predstavi-v-utery-10423

Bedy

Já s ním přímo žádné zkušenosti nemám, ale už jsem se s ním setkal a trošku se o něj zajímám.
Nabízí spoustu výhod, ale taky je za to určitá daň.

  1. Kredit má platnost pouze 3 měsíce. takže při dobití 200Kč jakožto minima, které lze dobít, tak musíte měsíčně utratit zhruba 67Kč, aby kredit nepropadl ve prospěch Bleskmobilu, tedy O2, protože BleskMobil není klasický virtuál, ale jenom tzv. šedý virtuál – souhlasíte totiž se smlouvou, která je mezi Vámi a O2.
  2. Započaté internetové spojení neplatí celých 24 hodin od aktivace, ale pouze do konce dne. takže zapnete-li si internet v 23:40 a budete surfovat do 0:25, tak zaplatíte ne 20 Kč, ale 40 Kč.
  3. Nemožnost si vybrat z více tarifů, neexistuje (nulový) paušál
  4. Popdora je slabá, zdarma můžete „hovořit“ pouze s automatem, s operátorem Vás to bude stát 20Kč/minuta.

Jinak levné volání nabízejí i jiní virtuální operátoři, kteří jsou opravdu virtuálními operátory a byli tu dřív, například OpenCall nebo výhodné ceny nabízí plnohodnotný klasický (čtvrtý) operátor U:fon.