Nerevarin

Jaké jsou vaše zkušenosti s telefony Samsung?

Znám tři lidi, kteří používali nebo používají Samsung (většinou řady S5 mini a podobné) a popisují občasné problémy s tím, že se jim lidé nemohou dovolat (buď vypadávání signálu, nebo poruchová notifikace že někdo volá?). Dále třeba vypadávání mobilního připojení k internetu. Vím, že různé problémy může ovliňovat stáří telefonu, nebo způsob jakým se s ním zachází, ale je zvláštní, že třeba ohledně těch hovorů tu panuje docela děsivá shoda.
Díky za reakce.

Nejlepší odpověď
MobilManiak

Doopravdy záleží na stáří telefonu, zacházení s ním,…doopravdy dnes až tolik nejde o značku,ale se Samsungem mám velmi dobrou zkušenost, výše uvedené problémy jsem nikdy neměl. Na Samsung zkrátka nedám dopustit a když nový telefon, tak jedině Samsung.

Další odpovědi
brillant

Cca 1 rok mám jako služební telefon GT-S7582 a mám s ním jen dobrou zkušenost. Kdybych měl nutnost kupovat nový telefon, tak si po těchto zkušenostech klidně Samsung koupím.

anonym

Ono nejde dneska už o značku ale o určitý výrobní typ telefonu, nejlepší je sledovat kolik se kterých telefonů prodá v EU za měsíc, to co se dobře prodává, je většinou nejlepší koupě, protože lidi si řeknou mezi sebou co je dobré si koupit. Některé stránky na internetu umožňují dokonce i sledovat statisticky prodeje telefonů, stačí nebýt líný a najít si takové stránky.

postcd

dobrá zkušenost s asi 5 let starým samsungem, žádná porucha, jen se oprýskala barva na plastových bocích.

Šidlo

jój.....samsun­g.....nie....­..už nie.....kedysi boli s klasickými telefónmi dobrí, ale už nie

prakticky sám vytáčal ľudí, inokedy nereagoval ani na x ťuknutí

gagaga

petka i sestka mi spadla na zem, tak ted vaham, jestli koupit sedmicku, nebo se vratim k nokii, ktere jsem mivala drive
ale jinak dobry, jinak bych u nich nezustavala
akorad trojku mi jednou vymenili..jak pisete, vypadavaly hovory , ale pak uz ok

  • iv-