Avatar uživatele
Nerevarin

Jaké jsou vaše zkušenosti s telefony Samsung?

Znám tři lidi, kteří používali nebo používají Samsung (většinou řady S5 mini a podobné) a popisují občasné problémy s tím, že se jim lidé nemohou dovolat (buď vypadávání signálu, nebo poruchová notifikace že někdo volá?). Dále třeba vypadávání mobilního připojení k internetu. Vím, že různé problémy může ovliňovat stáří telefonu, nebo způsob jakým se s ním zachází, ale je zvláštní, že třeba ohledně těch hovorů tu panuje docela děsivá shoda.
Díky za reakce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gagaga před 2961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MobilManiak

Doopravdy záleží na stáří telefonu, zacházení s ním,…doopravdy dnes až tolik nejde o značku,ale se Samsungem mám velmi dobrou zkušenost, výše uvedené problémy jsem nikdy neměl. Na Samsung zkrátka nedám dopustit a když nový telefon, tak jedině Samsung.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Cca 1 rok mám jako služební telefon GT-S7582 a mám s ním jen dobrou zkušenost. Kdybych měl nutnost kupovat nový telefon, tak si po těchto zkušenostech klidně Samsung koupím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ono nejde dneska už o značku ale o určitý výrobní typ telefonu, nejlepší je sledovat kolik se kterých telefonů prodá v EU za měsíc, to co se dobře prodává, je většinou nejlepší koupě, protože lidi si řeknou mezi sebou co je dobré si koupit. Některé stránky na internetu umožňují dokonce i sledovat statisticky prodeje telefonů, stačí nebýt líný a najít si takové stránky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

dobrá zkušenost s asi 5 let starým samsungem, žádná porucha, jen se oprýskala barva na plastových bocích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

jój.....samsun­g.....nie....­..už nie.....kedysi boli s klasickými telefónmi dobrí, ale už nie

prakticky sám vytáčal ľudí, inokedy nereagoval ani na x ťuknutí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

petka i sestka mi spadla na zem, tak ted vaham, jestli koupit sedmicku, nebo se vratim k nokii, ktere jsem mivala drive
ale jinak dobry, jinak bych u nich nezustavala
akorad trojku mi jednou vymenili..jak pisete, vypadavaly hovory , ale pak uz ok

  • iv-

před 2961 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek