kvikal

Máslové sušenky …

chtěla bych je upéct ale recepty, které jsem našla jsou psány bez toho, na kolik stupňů se pečou. Nevíte tedy na kolik nebo nemáte náhodou na ně recept ??
Doplňuji:
Děkuji za onformace … už jsem je upekla a jsou moc dobré, nabídla bych vám ale jaksi to nejde. Tak vám aspoň posílám fotku mých výtvorů 😉
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0209nadap083739922­660231.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Do vyhledavace si zadejte maslove susenky ,vyjela spousta receptu,pokud u nich nebudou stuone peceni,ja vse pecu na 180 st. v horkovzdusne,ale hlidala bych to jak ostriz,aby se mi nespalily.At se povedou!
Doplňuji:
Krasna prace!

Další odpovědi
elektrikář

150 až 180 stupňů ale hlídat záleží jak je těsto silné. Pokud je to vykrajované těsto 3 až 5 mm je to jen pár minut.

elektrikář

Není problém od čeho máme pošťáky Milan Ouřada
Stříbrná 667 Stříbrná u Kraslic 35801 díky předem