Avatar uživatele
Janovicak

Mám u ní šanci? Jak a kdy jí to mám říci?

Zdravím,

Asi před 2 měsíci jsem v Brně potkal jednu slečnu, které je 16 let, a trochu jsme se zakecali. (Pro kontext dodávám, že je mi 14, skoro 15, a ona chodí na stejnou školu jako já) Začali jsme si psát na Facebooku a to pokračuje dodnes. Jednou jsem ji s pár lidma pozval do kina a ona opravdu šla. Je introvert a nikam moc nechodí, a tak se ptám: mám u ní šanci? A jestli ano, jak a kdy jí to mám říci?

Zajímavá 0 před 1811 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Být tebou tak to udělám co nejdřív, nebo alespoň ji někam pozvi sám bez kamarádů a třeba jí to dojde. Kdyby ses s ní moc dlouho takto bavil jako kamarád, mohla by si tě podvědomě „zaškatulkovat“ mezi kamarády a z toho je pak velmi těžká cesta ven.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Co nejdříve. Škoda každé nevyužité příležitosti. Věkový poměr sice hraje ve tvůj neprospěch, ale jsou takové situace v životě lidském … já jsem v 15 chodil s 19-letou a skončilo to až tím, když odešla studovat vysokou školu ve vzdáleném městě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

A jak to máme vědět? Neznáme ani Tebe, ani ji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Určitě máš šanci, asi jako Slávia proti Barceloně. Je skoro o dva roky starší a dospělejší a vyspělejší než ty. Možná si s tebou klidně pokecá, bude si s tebou psát, ale větší šanci má starší kluk. Ale nechci tě odrazovat, nevzdávej to, uvidíš sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Říct jí to můžeš kdykoliv, kdy usoudíš, že je na to vhodné klima. Jak? No prostě se jí při vhodné příležitosti přímo zeptej, či by s Tebou chtěla chodit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek