Bohňislav

Jak mám říct holce ze třídy že se mi líbí?

Líbí se mi jedna holka ze třídy, jsme v devítce a oběma je nám 15 ale je tu jeden problém, nevím jak bych jí to měl říct. Nejlepší způsob se mi zdál Facebook, Skype,… ale bohužel Facebook nemá a jiné kontakty se mi nepodařily najít. Navíc se docela hodně bojím že se to rozkecá po třídě díky její kamarádce která je pořád s ní. Ještě jedna věc, vůbec nevím, jestli má nějakýho kluka. Předem za odpověďi děkuji.

Nejlepší odpověď
manon

Za nás se to dělalo z ouška do ouška. Nebyl FB ani jiné vymoženosti. Chválabohu. A není nad pohled z očí do očí, když ji to sdělíš – pokud bude vypadat, že má problém, asi to nedopadne. Srdečný úsměv znamená šanci (ne výhru :) ).

Další odpovědi
baghira

Prostě jí to řekni. A doufej, že se to i rozkecá – tvé pověsti to jenom prospěje :) mít v 15 holku je v pořádku :)
Doplňuji:
A pokud má kluka, tak se ji mu pokus přebrat. Co je lepší – když utřeš hubu ty nebo on?