ondra07

Po roce mi řekla, že mě nemiluje. Máte nějaké rady, jak ji znova okouzlit, jak na ni znova zapůsobit?

Byl nebo ještě jsem s holkou už přesně rok, před týdnem výročí, jenže mám pocit, že už mě asi měsíc nemiluje a včera mi to i řekla. Hodně jsme to řešili, ale ještě to řešit budem. Říkala, že se ve vztahu prý hodně natrápila, ale problém byl, že mi o tom vůbec neřekla.

Já ji strašně miluju a ona mě ne, má mě pořád ráda, hodně jsme spolu zažili a chce být pořád kamarádka, ale já s ní chci pořád chodit, je pro mne ta pravá. Své chování samozřejmě napravím, ale chci se zeptat, jak dát té holce najevo, že o ni opravdu stojím.

Navrhli jsme si pauzu a že se potom uvidí. Ale já ji potřebuju nějak říct, že se změním, že si ji budu více vážit a víc ji lichotit. Potřebuju jí, bez ní jsem úplně nic.

Máte nějaké rady, jak ji znova okouzlit, jak na ni znova zapůsobit? Nebo mám tomu nechat čas a potom to zkusit úplně znova od začátku?
Doplňuji:
Nikdy jsme neměli problém, nikdy jsme se moc nehádali, prostě pohodový vztah, akorát, že už dlouho nemám moc náladu, kvůli mým problémům a asi to na ni hodně zapůsobilo.
Vždycky mě milovala, myslím, že ta láska opadla tak před měsícem až dvěma.. ale měla mi to říct a promluvit si o tom. Ale ona nic neřekla a čekala jen na dobu, až mi řekne, že mě nemiluje a že ji bude líp samotné. :/ A to ještě za týden jdeme na kolonu tančit. Nevím, co mám dělat.

Nejlepší odpověď
ten který je

Když řekne žena že chce být jen kamarádkou,znamená to v překladu že o Vás nestojí a že je konec.:-/

Další odpovědi
redy

Se změníš? Sám víš žene všechno se dá změnit.Povzbudivé pro tebe může bejt že to krachlo po roce.Schutí do života, holek je dost začni se dívat kolem sebe 🙂

gecco

Bude ti to připadat cynické, ale věř, že je to ze života…
😉
Neznám žádný ´slepovaný´vztah, který by pak dlouhodobě vydržel – takže začni znovu, od začátku.
A začni tím, že si najdeš jinou holku. Pak pokračuj tím, že nebudeš dělat ´staré chyby´ (neboj, uděláš zase jiné, nové – to už tak chodí)…
😉
Doplňuji:
K Doplnění: Moc si to bereš – prostě u ní opadla počáteční zamilovanost dřív…

Co máš dělat?
No – běž s ní tančit, to není nic proti ničemu – ale už klidně i tam koukej po novém objevu.

Reezo

Nejspíše se tvá přítelkyně nikdy nedostala do takového stádia vztahu a nejspíše začíná vyšilovat z naprosto běžné věci. Je jasné, že po nějaké době ta prvotní pobláznení vyprchá. Jinak nevím jak dlouho spolu jste, ale člověk nemůže být zamilován do druhého po krátké době a jde tedy o pobláznění. Člověk který již není poblázněn druhým má pomalu touhu se vrátit do původního života který probíhal před vztahem. Pokud ta dotyčná osoba nenajde to co hledala u toho člověka nedochází tedy k milování.

Je docela nereálné poradit jak zapůsobit na určitou osobu, když jí neznáme… Možná nějaké univerzální rady, ale ty každý zná.

Já osobně bych ti doporučil si s ní sednout a to co jsi napsal sem tak aby jste si o tom promluvili a vyřešili to. Pokud dojde na rozchod hlavu bych si s tím nelámal, jelikož je tu furt šance.

Tím, že jí polezeš do zadku bude získávat nadvládu nad tebou a pak se to může lehce zvrhnout k manipulacím

klumprt

Ono je taky možné, že si našla jiného. V takovém případě je to vyřízená věc. Jen se ti to bojí říct.
Což je sice ode mě trochu tvrdá odpověď, ale na utěšování nejsem dnes disponován.
Každopádně v této chvíli je třeba si zachovat glanc a nepodnikat žádné teatrální akce. Tím by se vše jenom zhoršilo.

Kelt

Je rozdíl mezi láskou a zamilovaností. Zamilovanost je stav, kdy nám daná osoba připadá idální a nevidíme její chyby. Díváme se přes růžové brýle a připadá nám jako princ z pohádky. Po určité době, hlavně když jsme spolu, začínáme vidět to, co jsme neviděli atd. Vynikající kniha Pět jazyků lásky od amerického spisovatele (jméno nevím), knihu jsem četl ve slovenštině popisuje , že forma lásky se vyjadřuje pěti základními formami , například někomu stačí slova, jiný chce činy, atd.
Třeba v knize je zajímavý případ. Žena chce, aby jí manžel vymaloval byt a několikrát mu to opakuje, ale nic se neděje. Zajde za psychologem a stěžuje si. On jí poradí, aby mu poděkovala za věci, které on dělá automaticky, například poseče zahradu, vynese smetí atd. Ta žena se vrátila domů a každý den manželovi poděkovala, za to, že umyl nádobí, že vynesl koš atd. O malování bytu nepadlo ani slovo. A za tři týdny žena oznámíla pak psychologovi, že jí manžel vymaloval byt.
Takže jak ty, tak i tvá partnerka byste se v té knize našli, zjistili, co děláte špatně a jak to napravit. Těžko říci, na čí straně je chyba. Platí souhlasné náboje/ póly se odpuzují. Fyzika, Protiklady se přitahují . Nejsou lidé zcela stejní, v něčem se liší. Záleží, jak nám to vadí.

carpediem

Já si taky myslím, že má někoho jiného:-((( A proto chce být kamarádka, má výčitky:-(((

Smiř se s tím, nebo o ni zabojuj.

ivzez

Můžete se akorát snažit na ni co nejrychleji zapomenout.
Vás by také nikdo nepřesvědčil k pokračování ve vztahu,
který by už podle Vás neměl smysl.

  • ––––––––––

Do budoucna:
Nepodceňujte svou partnerku.
Lichocení zabírá jenom na povrchní „jednodušší modely“ …
Partnerka musí cítit, že že je Váš zájem i obdiv skutečný.