Zlatý

Jaký význam má slovo láska a zamilovanost pro dnešní mladou generaci?

Neposlouchal jsem cizí rozhovor, ale zaslech jsem jak jedna druhé říká, že ho asi má ráda, ale ne tolik, aby mu ještě dala.
Copak sex je tím projevem zamilovanosti, lásky?
Je snad projevem lásky jen sex. Prostě mu dá a je to?
Já tedy chápu náklonnost k druhé osobě úplně jinak a nepovažuji za životně důležité, ani za projev zamilovanosti to, že pokud mi nedá, tak mě nemiluje.
Jsou to snad úplně jiné věci než postel nebo ne?
Proč se tedy dnešní mladá generace zaměřuje jen na sex? To je tak důležité?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dnešní mladí lidé mají jiné hodnoty.Když jsem byla ve věku dnešních pobuchů,mamka mi říkávala-nedáš ty,dá jiná-aby mě nějak varovala před podobnými chybami.
Myslím,že spousta dívek si myslí jak jsou zamilované,proto se do sexu takto vrhají,jen aby dokázaly někomu jak mají dotyčného rády a přitom většině kluků jde jen o to jak si užít.
I když asi nejsou všichni kluci nejsou stejní,ti ochotní počkat se potom ale jeví jako (nevím jak přesně se vyjádřit)telátka?

Další odpovědi:

Bronzový

Obrovskou roli v tomhle hraje nuda a zabíjení času... Čím dál více věcí je jen pseudo...

Pokročilý

Nj..:/ obávám se že v dnešní době už je to ve většině přípaadu jen o sexu :/.. popravdě mluvím tady o mlade generaci ale vlastně ja do ní taky patřím..:D..sice mezi ně patřim ale když tak poslouchám decka kolem mě tak si myslím že jsem z jine planety.. mám o 15 let staršího přítele a máme se rádi i bez sexu.. dokonce i má máma si myslí že sme divní když jsme to jeešte nemeli a jsme spolem už pul roku... ale nám to přijde naprosto normální a žádnej sex zatím nerešíme..:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.