Miroslavst

Jaký význam má slovo láska a zamilovanost pro dnešní mladou generaci?

Neposlouchal jsem cizí rozhovor, ale zaslech jsem jak jedna druhé říká, že ho asi má ráda, ale ne tolik, aby mu ještě dala.
Copak sex je tím projevem zamilovanosti, lásky?
Je snad projevem lásky jen sex. Prostě mu dá a je to?
Já tedy chápu náklonnost k druhé osobě úplně jinak a nepovažuji za životně důležité, ani za projev zamilovanosti to, že pokud mi nedá, tak mě nemiluje.
Jsou to snad úplně jiné věci než postel nebo ne?
Proč se tedy dnešní mladá generace zaměřuje jen na sex? To je tak důležité?

Nejlepší odpověď
iceT

Dnešní mladí lidé mají jiné hodnoty.Když jsem byla ve věku dnešních pobuchů,mamka mi říkávala-nedáš ty,dá jiná-aby mě nějak varovala před podobnými chybami.
Myslím,že spousta dívek si myslí jak jsou zamilované,proto se do sexu takto vrhají,jen aby dokázaly někomu jak mají dotyčného rády a přitom většině kluků jde jen o to jak si užít.
I když asi nejsou všichni kluci nejsou stejní,ti ochotní počkat se potom ale jeví jako (nevím jak přesně se vyjádřit)telátka?

Další odpovědi
poa.li

Obrovskou roli v tomhle hraje nuda a zabíjení času… Čím dál více věcí je jen pseudo…

lucille

Nj..:/ obávám se že v dnešní době už je to ve většině přípaadu jen o sexu :/.. popravdě mluvím tady o mlade generaci ale vlastně ja do ní taky patřím..:D..sice mezi ně patřim ale když tak poslouchám decka kolem mě tak si myslím že jsem z jine planety.. mám o 15 let staršího přítele a máme se rádi i bez sexu.. dokonce i má máma si myslí že sme divní když jsme to jeešte nemeli a jsme spolem už pul roku… ale nám to přijde naprosto normální a žádnej sex zatím nerešíme..:)