anonym.ek

Mám ještě šanci?jak jí mám vytáhnout ven?

Líbí se mi jedna holka už asi 4 měsíce..k vánocům jsem jí koupil pěkné naušnice,které si vzala i na ples…na plese jsem se dozvěděl od její kámošky dost věcí…ta první byla,že by semnou šla ven…ta druhá(zjistil jsem jí až na konci plesu) co mi řekla byla at jí řeknu,že jí mám rád,po chvilce kámoška na ní ukazála palec nahoru..nevim jestli to bylo spojený stím..ale mohlo by.........já si jen vyčítám,že jsem jí to neřekl…chtěl jsem jí vytahnout ven a až tam jí to říct…zdálo se mi to lepší…jenže jí se nechce…4 dny jsem se snažil jí vytáhnout ven,ale 2krát byla někde pryč…jednou mi napsala na fb,že mě nechce furt odmítat,ale zároven se jí ani moc nechce..a potom další den mi neodepsala na sms…u ní je to normální..mobil u sebe nemívá…když odepíše je to úspěch…mám jí vážně moc rád…chci jí to říct,že jí mám rád …na fb si normálně píšem…jen potom co se mi 4 krát jí nepovedlo vytáhnout ven..za to kámoši jí vytáhli ven během chvilky..ty se jí ani neptali na fb..prostě přišli a už šla..mě je blbý abych šel jako oni na ní zazvonit a jdeš ven?když mi napsala že se jí moc nechce?..můj další plán bylo zeptat se jí jestli umí salto vzad..a když by neuměla poslal ybch jí:http://bazinga­aa.cz/upload/hp/2041­.jpg myslíte,že jsem propásl šanci? ..a pokud ne,nějaký rady? jak si to napravit..(mi­mochodem ona ví už hooodně dlouho že mi líbí..ví to snad půlka školy…)

Nejlepší odpověď
hanny 2

To máš pěkně chytře vymyšlený! Na tyhle dvě možnosti /ano = úsměv a ne = salto vzad/ by se každá po přečtení zaručeně usmála.A salto vzad umí,aspoň si to myslím já,opravdu málokdo,pokud není odchovaný v cirkuse.
Ale šanci určitě máš,třeba normálně zazvoň u jejích dveří,chyť ji za ruku a vytáhni ji ven.

Další odpovědi
Hamon

Takováto otázka se tu opakuje tolikrát, že kdyby sis přečetl odpovědi, zjistil bys, že za ten rok, co jsi četl, se ti líbí úplně jiná holka.
Mimochodem, to musí být nějaký druh masochismu – chtít holku, která se k tobě chová jako ke špinavé fusekli…
Doplňuji:
Jak tak koukám, všechny ty stejné otázky jsou od tebe. A nejde o jednu a tu samou holku – napřed to byla spolužačka, později nová prvačka… Takže odpověď už sis zažil – přijdou jiné.

ivzez

Milý Anonym.ku, děláš, co nemáš
(zjišťuješ si informace u jiných místo přímo u objektu svého zájmu), neděláš,
co od tebe dívka očekává, … pak se divíš, že se dívce „nikam nechce“?

Zamysli se nad sebou, nad svým jednáním a začni se chovat rozumně.
Ten obrázek je pěkná hloupost, dívka se usměje a pošle tě … víš kam, že?

Já pro tebe moc šancí nevidím,
alespoň do doby, než se začneš chovat rozumně.