Trpaslik94

Mám u ní šanci?

Zdravím,

poznal jsem nedávno jednu holku a snažím se o ní, no snažím. Spíš bych se chtěl začít snažit ale když se mnou nechce ani nikam jít tak je to těžký. Teď si asi říkáte že když nechce jít ven tak co vůbec řeším a proč se nejdu poohlídnout jinam. No…

Poprvé se omluvila že nemůže (uvedla i důvody), podruhé na moji zprávu ani nezareagovala. Zdálo se že to je jasný. Akorát jsem si tak říkal že když nechce tak ať mi prostě řekne že nikam nepůjdem a holt budu mít teda smůlu. Ale je mi jasný že některý holky to prostě neřeknou, nechtějí ublížit a tak…

Včera jsem se s ní opět viděl a ptal jsem se kdy teda půjdeme ven a řekl jí že jestli nechce ať mi to klidně řekne. Neřekla, prý se domluvíme. Takže třetí pokus.

Vím o tom že jsou holky co testují vytrvalost kluků a nejdou na poprvé, v nějakých extrémních případech možná ani na podruhé (nevím) ale myslím že pokud by to tak z její strany takhle bylo, tak by to celý vypadalo nějak trochu jinak. Nemůžu říct že by byla úplně chladná když jsme náhodou spolu ale prostě tomu nějak nevěřím.
Štve mě že nevím na čem jsem. Dal jsem ji obrovskou příležitost mi klidně říct že NE (a byl jsem si jistej že to řekne), ale neřekla to. To nedokáže do očí i když jsem ji dal příležitost? Tak mi to má napsat. Sama moc dobře ví že se můžeme kdykoliv potkat a já to vzdát nehodlám. Kdyby řekla že NE tak má klid.

Co myslíte? Jsou tu nějaké šance že by to mohlo klapnout? Samozřejmě záleží i na detailech ale nechci to tu podrobně rozebírat.

Díky.

Odpovědi
anonym

Nemáš. Pokud by zájem měla, dala by ti to najevo.

Kdyby tohle samé na tebe zkoušela jiná holka, a tobě by se také líbila, přece by si ji také neposlal někam, jako teď ona tebe, ne?

Děláš si jen falešné naděje.

anonym

Kašlal bych na ní,kdyby měla zájem,určitě by si ten čas pro tebe udělala.

Drap

Vždy zůstává nějaká šance

Nuk nuk

Jsou dívky a ženy – dnes už jich takových je málo, ale jsou – které skutečně neskočí pánům kolem krku hned po prvním úsměvu. Takové bývají často povahově „kvalitnější“ a obvykle je u nich větší šance na trvalejší a smysluplnější vztah než u těch, které jdou na rande hned. Takové nejen že testují vytrvalost, ale také vás z povzdálí sledují, jaký jste. Ony si totiž své kvality dost často uvědomují a nechtějí je propůjčit jen tak každému. Jak říkám, dnes už ja takových málo, ale jsou.
Já samozřejmě nevím, jestli zrovna Vaše vyvolená patří do této kategorie. Možná ano, ale možná si z Vás také jen dělá legraci a tahá Vás za nos a až jí to přestane bavit, může Vás také dost necitlivě poslat k šípku.
Nicméně za ten risk to asi stojí. Pokud chcete dostat šanci a nebojíte se neúspěchu, dvořte se jí a zapojte do toho veškerý smysl pro romantiku, který v sobě najdete. Zároveň se ale chovejte co nejvíc přirozeně. Ona stejně Vaše nedostatky odhalí, pokud už se tak nestalo a sama nejlépe ví, jestli Vám tu šanci chce nebo nechce dát.

ivzez

Dívky, které nedokáží říct, co chtějí, ani dívky, které „testují vytrvalost
kluků“, nebo nedokáží jednat narovinu, nepatří k „povahově kvalitnějším“,
ale naopak k nevyzrálým, nerozhodným, někdy i „nafoukaným“…

_________

Prozradíte mi, proč jste ji rovnou někam nepozval?
Už jste mohl vědět, na čem jste…