Avatar uživatele
panenka

Kterou tiskárnu si koupit

Dobrý den chci si do kanceláře koupit novou tiskárnu a potřebuji poradit. Rozhoduji se mezi HP,Lexmark,Canon můžete mě poradit? moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, chudst, fablen před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jedině Canon ( náplně zvlášť 4 nebo 5 kazet podle typu – raději těch 5 kazet – levnější černobílý tisk) a to pro možnost používat neoriginální náplně. Určitě multifunkci, žena to používá jako kopírku. Jinak se na nápních nedoplatíte. Pokud možno koupit tiskárnu na náplně CLI 521 nebo CLI525. Už jsou CLI 526. Je to jedno, ale místo těch mírně starších je větší výběr neoriginálních náplní. Ono to vždy trochu trvá než výrobci neoriginálních náplní zareagují a Canon proto shválně často mení typ kazet, aby to výrobcům ztížil. Není to ani tak o náplni jako o tvaru kazety. Osobně používam ještě kazety typu CLI 8.
Doplňuji:
Je a ty tiskárny v ceně set – korun mají společnou kazetu pro všechny barvy. Tak to je ve finále to nejdražší řešení. Tu v žádném případě nedoporučuji. Jedině tu která má každou barvu zvlášť. Jinak ale tisknou dobře všechny.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nikeroska

Pokud bych mohla doporučit tiskárnu tak jedině konica minolta, je to laserová tiskárna, kvalita a rychlost tisku je nejsrovnalelná např s HP, za tu cenu je to nadstandard. Tonery do ní taky nejsou nějak drahé se srovnáním kolik se platí za náplně do inkoustových tiskáren. ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pokiaľ tlačíte čiernobiele, jednoznačne laserovú tlačiareň – ja používam multi (kopírka, scaner, tlačiareň) Brother. Nadobúdacia cena je sice vyššia ale nižšie prevádzkové náklady prekonajú celkové (nadobúdacie+pre­vádzkové) náklady na atramentovú tlačiareň.
Pokiaľ farebne, tu je to tesné, nadobúdacie náklady na lasertlačiarňu sú zatiaľ veľmi vysoké. Ak sa rozhodnete pre atramentovú, vyberte si s čo najviac samostatnými farebnými kazetami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Z nabízených značek bych určitě také volila Canon (bývají levnější tonery). Lexmark jsem kdysi dávno mívala – NEKUPOVAT.
Sama nyní mám Konica Minolta a v práci Canon a oboje spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nejlépe Canon, nějakou multifunkčí (scanner) posluží tedy i jako kopírka. inkoustovou. dostupný servis, náplně. mívají čtečku na paměťové karty z fotoaparátu. zakladní ceny tak 800 Kč a výše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Používám tuto Epsonku,a jsem spokojen.Vyhovují mi dělené kazety,oboustraný tisk,a hlavně možnost bezdrátového tisku.WiFi

http://www.al­za.cz/epson-stylus-photo-px820fwd-d184241.htm.
Doplňuji:
Kolega tvrdí,že tato je ještě lepší.

http://www.al­za.cz/canon-pixma-mp5250-d186166.htm

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek