Avatar uživatele
anonym

Jakou tiskárnu domů…

Chtěla bych si koupit tiskárnu na tisknutí sem tam,tak jednou dvakrát týdně.Pochopitelně by mně zajímalo,jaký typ,abych nemusela dávat hříšný peníze za barvu.Ted mám doma starší typ Lexmark a barvy mně stojí skoro 700,chtěla bych něco levnýho.Tiskárnu spíš starší typ,na novou nemám.Tak dík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, Wang před 4574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kolik

DOPORUČUJI CANON

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wang

Mám roky tiskárnu Canon MP 600. Absolutně jsem s ní po celou dobu spokojen. Když jsem ji kupoval měla nejnižší provozní náklady a nejlepší poměr výkon/kvalita/cena. Myslím, že to o tiskárnách Canonu platí stále. Cartridge kupuji stále originální a to na www.alfacomputer.cz

Vyzkoušeli jsme ve firmě leccos (Epson, Xerox, HP). I teď bych znova koupil Canon.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nějakou na kterou půjdou bez problému použít neoriginální náplně. Jinak je to opravdu jako kdyby jste tiskla vlastní krví.

Osobně používám tiskárny Canon s oddělenými barvami. Bohužel na ty úplně poslední modely většinou nebývají neoriginální barvy hned k dostání. Ono to chvilku trvá než to výrobce hodí do výroby. Takže nějajakou Canonku s náplněmi typu CLI 521 či 525. Poslední modely již mají CLI 526.

Epsonku nedoporučuji, ale jenom proto že o tom jak je to u nich s neoriginály nemám přehled. Originální inky jsou ale také drahé.
Výrobce lapí zákazníka na lacinou tiskárnu a pak si to dožene na spotřebáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Laserová tlačiareň, je síce o trochu drahšia pri nákupe, ale jej prevádzkové náklady sú nižšie. Pri tak malej tlači aj základný toner v skušobnej verzii (v dodávke) vám môže vydržať 2–3 roky.
Pozor, firmy dodávajú tlačiarenské náplne pri nákupe tlačiarni len v skušobnom móde (znížená dávka náplne).
Atramentové tlačiarne sú lacnejšie, ale majú drahšiu prevádzku./pomer tlače k cene náplni/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tak,já mám 2 roky Epson Stylus SX405.Jsem s ní spokojen,a sadu náplní 4+černá navíc,kupuji do 350,–Kč,včetně poštovného.Nejsou originál,ale plně kompatibilní,s či­pem,větším objemem než orig.kazety.Zatím s nimi nebyl problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek