DDarent

Jak Dát do provozu tiskárnu Samsung SCX-3205???

Scanner my funguje, ale když instaluju software, tak mi to napíše, že se stala chyba, a že intalaci nejde provést.
Myslím si, že by to mohlo být špatným CD, protože na tiskárně je napsáno SCX-3205 a na CD je SCX-3200. zkoušel sem restartovat počítač a instalaci zkusit znova, ale nic. Když si otevřu obrázek, a dam vytisknou, tak my to napíše- nainstalujte software.
Doplňuji:
návod, byl ktomu. Udělal sem všechno, co tam bylo napsáno, a nic. Nainstalovat se program Smart thru, přes kterej se tiskne a skenuje. Skenuje dobře, ale když dam tisk, tak mi to napíše, že neni nainstalovaná žádná tiskárna.
Když instaluju sofware, tak tiskárna musí bejt zapojená, protože my to píše (když jí nemam zapojenou) že software nemůže být nainstalovaný, protože neni připojen.

Nejlepší odpověď
chudst

Co jsem nasel – uzivatelska prirucka: http://www.sam­sung.com/cz/con­sumer/monitors-peripherals-printers/printers-multifunction/mono-multi-function/SCX-3205/SEE/index­.idx?pagetype=prd_de­tail&tab=support

Ovladace: http://nodevi­ce.com/driver/SCX-3205/get82046.html nebo jak jsem ted zjistil, i ve ve vyse zminenem odkazu :)

Pokud instalujete ovladace, ujistete se, ze pouzivate ovladace pro spravny typ vaseho operacniho systemu. V pripade Vist a W7 doporucuju instalovat pod pravym tlacitkem: spustit jako spravce.

Další odpovědi
Hlada

V odkazu máte tip na stažení nových ovladačů.

Zdroj: http://www.sam­sung.com/sk/con­sumer/monitors-peripherals-printers/prin­ters/mono-multi-function/SCX-3205/SEE/index­.idx?pagetype=prd_de­tail&tab=support

Děda Louda

Je potřeba nejdříve instalovat SW bez připojení tiskárny, teprve potom vlastní tiskárnu připojit. V tom se často chybuje. Postupuješ tak? Asi ne, když říkáš, že scanner funguje, patrně jsi to zkoušel nějak jinak.

mosoj

Ano. Většina tiskáren při instalaci ovladače musí být připojená a zapnutá!!
Najdi si ovladač podle odkazu „Hlada“ vhodný pro tvůj OS a stáhni ho do kompu při připojené a zapnuté tiskárně. Ovladač se automaticky nainstaluje.

U některých tiskáren stačí tiskárnu připojit a pokud jsi napojený na inet sama si najde stránky výrobce a vybere potřebný ovladač i s instalací.