e1232851@trb

Koupete / Sprchujete se každý den?

Nejlepší odpověď
anonym

Koupu se jednou týdně, sprchuji denně.

Další odpovědi
Lamalam

Použij hledání, tohle se tu řešilo několikrát. Třeba: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-casto-koupete-sprchujete

RyuzakiKate

Sprchuju se každý den po probuzení (pokud teda zrovna někde nepřespávám) a nekoupu se, mám odmala nějak zafixovaný to, jak mi máma říkala, že to je zbytečný a plejtvá se voda :) a navíc mě to ani nebaví.

Drap

Ano. Ty ne?

Danina65

Koupu se velmi ráda, a kdyby tak byla vířivka k tomu, ale pravdou je, že jde o plýtvání vodou.Mám problémy s citlivostí kůže, moje paní dr kožní je velkým nepřítelem sprcháčů, a radí mi pouze vodu, pokud nejde o velké zašpinění.
Takže ano, každý den sprcha, vana na státní svátek a narozeniny.Moje.:-)

quentos

Sprchuju se každý den – obzvlášť ve všední dny, kdy je člověk zlitej z práce, mi nic jinýho nezbejvá – , koupu se tak jednou do měsíce.

tforro

Čas od času, pokud nejsem špinavý a zpocený, tak sprchování/koupání vynechám. 1×-2× do měsíce.
Mimochodem, všimli jste si někdy, že na sprchových gelech není uvedeno složení? Proč asi? Je to jen samá chemie a mýt se tím úplně každý den bez výjimky asi nebude úplně zdravý…

pucipuci

Čím jsem starší, tak se mi chce méně a méně a pokud jsem doma a nevystrčím ven nos, tak akorát převlíknu domácí mykinu za tu na spaní.

Rokio

Já se sprchuji každý den kromě doby, kdy jdu stanovat.

anonym

Lamalam, proboha ne!