Avatar uživatele
e1232851@trb

Koupete / Sprchujete se každý den?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Koupu se jednou týdně, sprchuji denně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Použij hledání, tohle se tu řešilo několikrát. Třeba: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-casto-koupete-sprchujete

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Sprchuju se každý den po probuzení (pokud teda zrovna někde nepřespávám) a nekoupu se, mám odmala nějak zafixovaný to, jak mi máma říkala, že to je zbytečný a plejtvá se voda :) a navíc mě to ani nebaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano. Ty ne?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Koupu se velmi ráda, a kdyby tak byla vířivka k tomu, ale pravdou je, že jde o plýtvání vodou.Mám problémy s citlivostí kůže, moje paní dr kožní je velkým nepřítelem sprcháčů, a radí mi pouze vodu, pokud nejde o velké zašpinění.
Takže ano, každý den sprcha, vana na státní svátek a narozeniny.Moje.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Sprchuju se každý den – obzvlášť ve všední dny, kdy je člověk zlitej z práce, mi nic jinýho nezbejvá – , koupu se tak jednou do měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Čas od času, pokud nejsem špinavý a zpocený, tak sprchování/koupání vynechám. 1×-2× do měsíce.
Mimochodem, všimli jste si někdy, že na sprchových gelech není uvedeno složení? Proč asi? Je to jen samá chemie a mýt se tím úplně každý den bez výjimky asi nebude úplně zdravý…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Čím jsem starší, tak se mi chce méně a méně a pokud jsem doma a nevystrčím ven nos, tak akorát převlíknu domácí mykinu za tu na spaní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já se sprchuji každý den kromě doby, kdy jdu stanovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lamalam, proboha ne!

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek