Frogman

V kolik se chodíte koupat/sprchovat?

Každý to má jinak, někdo se chodí koupat, než jde spát, a jiný zase brzo, aby se mohl večer dívat na televizi. :DD
Já normálně chodím kolem 19. hodiny, a to na televizi nekoukám… :DD

V kolik chodíte vy? Díky za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
gecco

Mám to podobně jako holky – nesprchuju se podle hodinek, ale podle okolností…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Jak kdy, většinou před spánkem, po spánku, před sexem, po sexu atd.

ReHu

Já to stihnu.
Někdy ve 20 hod, jindy v 1 hod.

quentos

Taky to závisí spíše na okolnostech – podle toho, jestli přijdu unavenej a zpocenej z práce či o víkendu po cvičení atd.

nosahosa

Já se koupu ráno, než jdu do práce většinou tak v 6:30 do 7:00 a musím říct že koupat se ráno je mnohem lepší než večer! Jsem pak takovej svěží. :))

anonym

nekoupu se, nevejdu se do vany. sprchování než jdu spát a pravidelně každý den minimálně jednou

RyuzakiKate

Já se teda raději sprchuju po probuzení, podobně jako nosahosa, taky mě to probudí a navíc pak voním po celej den, páč přes noc se člověk taky zpotí :) když nikam druhej den nemusím, tak chodím spát docela dost pozdě, a ve 2 ráno se mi už fakt nechce nic takovýho provádět a ještě tím rušit ostatní.