Avatar uživatele
CR chess2017

Kolik vás stojí cesta domů z práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hagagaga, anonym, Emír 007 X, malejmaty před 2329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Stejně jako cesta do práce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vikimiki22

Odpoveď byla označena jako užitečná

Někdy jezdím autem, někdy jedu autobusem za 12,3kč.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?CR chess2017 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nic., Nechodím do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Když jsem to rozpočítal z kuponů na lítačku a celou cenu dal jen na ježdění do práce/z práce, pak mi při 250–25 prac dnech vychází na cca 19 kč (a skoro hodinu času)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nic, chodím pěšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v zimě asi 14 Kč (mhd), a pokud je počasí příznivější tak zdarma (kolo) … paradoxně na kole bývám rychlejší než při použití MHD takže jediný přínos MHD vidím právě v tom zastřešení a vytápění 🙂 o časové ani finanční úsporě nemůže být řeč.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Asi 40Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keď použijem vlak, MHD alebo nohy, či bicykel, vždy ma to vyjde na rovnako. Ako rovesníčka dinosaurov požívam výhodu veku – cestovanie bezplatne… prosím, záviďte mi, alebo radšej nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Chodím pěšky, nebo jedu vlakem, to je pak 40 Kč za den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

11km autem. Při průměrné spotřebě 6l / 100 km je to nějakých 0,66l / 11km, při ceně benzínu 22Kč/l (bez dph + firemní sleva) je to nějakých 14,5 Kč. Za den tedy 29 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Dnes už nic. Pokud jsem pracoval v podniku, také nic, měl jsem to 5 minut pěšky. Pokud jsem pak byl OSVČ, tak zase nic, pracoval jsem doma a za prací, na konkrétním místě, jsem ale jezdíval po objektech, stavbách a zákaznících.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nevim, odhadem tak do osmi korun …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Pracuji na objednávku na různých místech. Cena za jednu cestu se pohybuje mezi 0 až několika sty korun.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nevím. Vím celkové výdaje na jakékoliv cestování měsíčně, skládající se z paušální platby za MHD a jedné nádrže benzínu do auta. Jednotlivá cestování nerozpočítávám, ani to nejde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek