CR chess2017

Kolik vás stojí cesta domů z práce?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Stejně jako cesta do práce.

Další odpovědi
vikimiki22

Někdy jezdím autem, někdy jedu autobusem za 12,3kč.

Drap

Nic., Nechodím do práce.

Dochy

Když jsem to rozpočítal z kuponů na lítačku a celou cenu dal jen na ježdění do práce/z práce, pak mi při 250–25 prac dnech vychází na cca 19 kč (a skoro hodinu času)

quentos

Nic, chodím pěšky.

anonym

v zimě asi 14 Kč (mhd), a pokud je počasí příznivější tak zdarma (kolo) … paradoxně na kole bývám rychlejší než při použití MHD takže jediný přínos MHD vidím právě v tom zastřešení a vytápění 🙂 o časové ani finanční úsporě nemůže být řeč.

dubraro

Asi 40Kč.

led

Keď použijem vlak, MHD alebo nohy, či bicykel, vždy ma to vyjde na rovnako. Ako rovesníčka dinosaurov požívam výhodu veku – cestovanie bezplatne… prosím, záviďte mi, alebo radšej nie.

Kelt

Chodím pěšky, nebo jedu vlakem, to je pak 40 Kč za den.

Muffz

11km autem. Při průměrné spotřebě 6l / 100 km je to nějakých 0,66l / 11km, při ceně benzínu 22Kč/l (bez dph + firemní sleva) je to nějakých 14,5 Kč. Za den tedy 29 Kč.

Jiří Bohumil

Dnes už nic. Pokud jsem pracoval v podniku, také nic, měl jsem to 5 minut pěšky. Pokud jsem pak byl OSVČ, tak zase nic, pracoval jsem doma a za prací, na konkrétním místě, jsem ale jezdíval po objektech, stavbách a zákaznících.

Mc Merkurion

… nevim, odhadem tak do osmi korun …

Klaproth

Pracuji na objednávku na různých místech. Cena za jednu cestu se pohybuje mezi 0 až několika sty korun.

cochee

Nevím. Vím celkové výdaje na jakékoliv cestování měsíčně, skládající se z paušální platby za MHD a jedné nádrže benzínu do auta. Jednotlivá cestování nerozpočítávám, ani to nejde.