V čem má najít smysl života člověk středního věku,bez rodiny,vztahu, v práci funguje jako stroj, co mu v životě zbývá?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Změnit život a začít žít a ne přežívat,žít pozitivně.

Další odpovědi:

Zamyslet se nad tím,PROČ je člověk ve středním věku sám,bez rodiny....?Buď na to přijde sám,nebo s kvalifikovanou pomocí.

Zlatý

Člověk by měl mít koníčky a ty vás i zavedou mezi lidi stejně naladěné , nějaký ten sport, vycházky , začít si víc všímat věcí a lidí kolem sebe . Nežít jen prací . Zvlášť nyní na jaře vyjděte ven potkáte jistě také někoho kdo o vás třeba úsměvem zavadí a slovo dá slovo a je tu přátelství.
Naštěstí jsem s tímto nikdy neměla problém.
Jak píše dědapetr žijte ....život fakt je krásný a stojí za to žít.

Držím palce ať získá váš život novou jiskru

Zlatý

Člověče vzpamatujte se!!!Jestli jste zdravý,máte práci a střechu nad hlavou,tak to ostatní je jenom na vás.Určitě vás něco baví,tak se tomu věnujte a jak říká Hanulka,to vás dovede k seznámení s dalšími lidmi,se kterými se spřátelíte.A najít si partnera - kdo sedí v koutě,tam ho nepotká!

Zlatý

Neřekl bych,že jste na tom až tak špatně. Když umíte s počítačem a víte kde se zeptat,tak už Vám zbývá méně sám sebe litovat a hurá do světa. Pro začátek,třeba prostředníctvím netu. A začal bych tak,že vystoupím z anonymity. Ale abych pravdu řekl,mám takový pocit,že si z nás tak trochu "střílíte", a ve skutečnosti jste veselý/á muž/žena.

Bronzový

Odpočívat. A chodit na Odpovedi.cz.

Zlatý

si dnes člověk může více přát, než mít práci a střední věk ??

Pokročilý

Napiš mi, popíšu ti svůj život a hned se ti udělá líp... >.<

Stříbrný

Všichni radí dobře,to mi věřte.Čas běží a může se stát,že zůstanou už jen takovéto otázky.Po letech zaběhlých zvyklostí se ani nechce nic měnit,ale za pokus to stojí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.