bolak

Jezdíte vlakem, autem nebo busem do práce?Kolik vás tak asi zhruba stojí měsíčně doprava za prací?

Nejlepší odpověď
Terryle

Dvakrát měsíčně jezdím k rodičům; cesty samotné vyjdou asi na 500, k tomu asi 100, když rozpočítám slevovou kartu na vlak.
A ježdění po Praze – cca 500 měsíčně.
Takže litr měsíčně. No, mohlo by to asi i být horší.

Další odpovědi
kropitko

Tak já jsem na mateřský, tak toho moc nenajezdím. Manžel jezdí autem, tak cca 50 km denně, 26 dní v měsíci, to vyjde na tak na necelé 2000,–.

briketka10

teď do práce nechodím to mívám tzv.lítačku za 450,–Kč a teď si tu samou nabíjím jako ( peněženku ) na 200,–Kč až spotřebuju kredit, nabiju znova..

jendahun

Do práce jezdím autem a hlídám si náklady.Vedu si přesnou evidenci.Vzdálenost do cca: 30km,auto na plyn.Měsíčně se vejdu do ticícovky.I s jíz­dou v terénu.Raz za čas nějaká oprava,ale auto mám spolehlivé,i když staré.
Doplňuji:
Kropítko,nějak mi to nevychází,to má spotřebu benzínu nižší než 5l/100km? Nebo jezdí na naftu?Nebo kupuje levněji benzín než je průměrná cena 34kč/litr?