bolak

Kolik si tak asi měsíčně vydělá prostitutka?

když je pracovitá
Doplňuji:
ocko: Tak mě to prostě zajímá, ne? Koho se na to mám sakra zeptat, když už ne internetu.

Je to stejný jako kdybych se zeptal, kolik si průměrně vydělá za měsíc popelář nebo učitelka v mateřský školce. Položil jsem regulérní dotaz, do regulérní rubriky, dostal jsem 8 odpovědí a jenom 1 člověk mi odpověděl na to na co jsem se ptal v otázce. Je to slabota barbakane, je to slabota.

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych asi umřela hlady :D Nevidělala bych si ani na slanou vodu a to ani v dobách kdy jsem byla mladá ,žádoucí (a žádostivá) mi nepřišlo na rozum o tom ani vteřinu uvažovat.Naštěstí mám jiné způsoby a možnosti jak si peníze vydělat.To ale neznamená,že nevím o existenci takových dělnic nebo že jsem se s nimi nikdy nedostala do kontaktu.Jsou to různé důvody a osudy,které je k tomuto řemeslu dovedly.Prý je dnes i této oblasti krize. Ale jinak-jakýkoliv takto vydělaný zisk-je nezdaněný. Berňák je pasák…:D

Další odpovědi
Lucijej

Našla jsem toto:

Pokud rychle potřebujete vydělat peníze, dá se vydělávat sto dvacet, sto padesát tisíc měsíčně. Ale to vydržíte maximálně tak čtvrt roku, pak je člověk odepsaný. Při těch čtyřech lidech denně, když odečtu náklady jako pronájem, telefony, inzeráty a ochranné pracovní pomůcky, se 50 až 60 tisíc udělat dá.

Zdroj: http://net-destroyer.blog­.cz/1003/rozho­vor-s-prostitutkou

anonym

Bolaku, proč Tě to zajímá? Že by Mapel ťuknul hřebíček na hlavičku?
Doplňuji:
Bolaku, a já pochopila, že máš smysl pro humor, proto jsem si dovolila obrátit odpověď v žert.
Mohu ještě přidat informaci, že jsem byla svědkem, když pracovnice „nejstaršího řemesla“ dostala jako věcnou podporu od úřadu ložní povlečení. Bylo to přece logické – měla vyšší spotřebu. A pro všechny pochybovače – tohle se stalo ještě za „zlatého socíku“. Holt: jsou věci mezi nebem a zemí…☺☺☺

Damiana

Nejspíš podle toho, jaká je „liga“. Bezzubá ježibaba tak na jedno pivo, atraktivnější krasavice třeba na barák.
Ale co já vím, apetit konzumentů takové „lásky“ moc neznám, možná je zrovna veleúspešná a vyhledávaná divoká jednovoká klekánice!

tom004

Na to Ti poskytnu přesnou a vyčerpávající odpověď až v mém příštím životě. 🙂
Doplňuji:
A slibuji,že budu pracovitá. 🙂

Mapel

Záleží na pasákovi.
Doplňuji:
Oco je to normál, že se ptá kolik mu to vynese. Každý se zajímá o svůj plat.

arygnoc

Záleží, či iba ponúka „telesné služby“ alebo aj niečo naviac.
Spoločníčky, ktoré sprevádzajú podnikateľov (z vyššej ligy), rôzne celebrity a pod. sú vzdelané ženy s rozhľadom nielen v móde, kultúre, ovládajú niekoľko jazykov, prípadne sú lekárky, majú odborné vzdelanie ako terapeutky a pod.
Tieto „prostitútky“ si svoje služby nechávajú veľmi dobre zaplatiť, neživia sa x klientami denne.
Naopak, sú to kultivované ženy (ako fyzicky tak duševne).
Sú veľmi obľúbené (tie naše, teda české či slovenské, ale aj ukrajinské a poľské, teda Slovanky) najmä v arabskom svete, kde šejkovia a magnáti za ich spoločnosť platia na naše pomery astronomické sumy.
samozrejme, ich práce nie je bez rizika (únos, znásilnenie), ale za pomerne krátky čas sa dokážu zabezpečiť na celý život.

Klasické prostitútky, zarábajúce iba „telom“, majú možností omnoho menej.
Skôr sú ku svojej práci nútené (nie len pasákmi, ale aj životnou núdzou), len máloktorej sa jej práca páči (na rozdiel od spoločníčok). I ich zárobky sa pohybujú v inej rovine, nezriedka sú vydierané práve pasákmi či dokonca štátnymi úradníkmi, ba i policajtami..
Doplňuji:
Drahý bolaku:
Nakoľko nie som finančák, neviem PRESNE koľko si asi zarobí prostitútka.
Ba neviem, ani koľko si zarobí lekár, smetiar (to je ten tvoj popelář, keby si nerozumel), ba ani zdravotná sestra, šofér autobusu, o advokátovi ani nehovorím, ba neviem, ani koľko si zarobím ja (to uvidím až na konci roka).
Ale, mám takého tušáka, že nie je smetiar ako smetiar, ten v Šumperku má asi iný plat ako smetiar v Prahe či v Londýne.
Pokiaľ máš záujem, (pravdepodobne) by si to zistil, keby si si si zohnal nejaké štatistické údaje (hoci na štatistickom úrade). Ale to je zasa iba priemer (z niečoho, štatistici za šamani, ktorí dokážu s číslami zázraky).

Len tak úplne mimo tvoju otázku:

Na presnú otázku existuje presná odpoveď, na približnú otázku existuje približná odpoveď.
Na nepresnú otázku existuje nepresná odpoveď, a, čo je horšie pre tázateľa, otvára sa priestor pre dohady, špekulácie, možnosti, varianty, ktoré sa dajú kombinovať, predpokladať, vylučovať, čím vznikajú rôzne pravdepodobné odpovede.

Môžem ti ale povedať, že šlapka na rohu Dunajskej ulice berie 10 euro za fajku.
Ale koľko má denne zákazníkov, môžeš iba predpokladať.
Alebo sa tam postaviť a jednu službu si s ňou odšlapať.

Takže dovolím si parafrázovať:
Slabota s otázkami, bolaku, slabota s otázkami.

venkovan

Záleží jak která. Snaživá, politická má část platu zveřejněný.

www

Víc, než ty a většina z nás.
P.S:
Ono je to totiž těžký poznat jak vážně je otázka míněna a proto nemusí být tázající vždy s odpověďmi spokojen!
Je tu totiž mnoho a mnoho otázek jen tak, aby řeč nestála a pak se hodnotí spíše vtipnost – nešvar tohoto systému. A upřímně, pokud to alespoň jeden uživatel na netu našel, proč jsi to nehledal sám? Nebo sis myslel, že dostaneš odpověď z praktické zkušenosti? 😁

led

Svojho času jeden fotoreportér slovenských novín robil reportáž o prostitucii na okrajoch miest. Popritom zverejnil aj cenník, tieto ´devy´patriace do nižšej kategórie si prišli mesačne asi na 2–5 priemerné platy v národnom hospodárstve.
Prirodzene tie ´nóbl´ tam sú iné ceny. Na druhej strane, ale všetky majú krátku pracovnú životnosť a vysoké náklady (oblečenie, kozmetika, lekári, priestor…) a vysoké odvody svojim zamestnávateľom. Nehovorím o 4.cenovej skupine.

iceT

Podle mě snad záleží na ženě,která poskytuje tyto služby.Buď ji zaměstnává zmíněný pasák,v tom případě si nevydělá nic,protože ten jí všechno vezme a ona nemá nic.Pak jsou takové,co sedí v klubech v relativním bezpečí a tam "jako"platí za pronájem pokoje,(když si odvede pána do soukromí)tedy odevzdává polovinu výdělku.Jsou i ty,které sedí ve větším soukromí v privátních bytech,také odevzdávají polovinu,ale také mají nejméně poloviční ceny oproti cenám v klubu.V klubech se také vyplácejí provize z drinků,a to může být klidně i tisíc peněz za večer.Ochotná slečna také může předvádět erotický taneček a také to nedělá zdarma.
Jedna moje kamarádka do klubu jezdí,a pokud nekecala,tak si za tři týdny vy… celkem slušnou sumu.Jednalo skoro o 80 000.
Jinak si myslím,že je to práce jako každá jiná,tedy určitý druh služeb.Nemusíte se mnou souhlasit.

bolak

ocko: tak tos pochopila špatně, nejen že je mi smysl pro humor cizí (rozesměje mě tu akorát Drap), ale všechny otázky které jsem tu položil sem myslel naprosto vážně a vložil jsem je né proto že by mě zajímal váš názor na dané téma, ale protože jsem chtěl znát odpověď na tu konkrétní věc, na kterou jsem se ptal.
Jako klidně si v odpovědi zaplkejte, to jó, ale aby tam alespoň nějaká odpověď byla :) Tady máš třeba téma, ve kterým se vypovídáš: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kartarska-zalezitost

A neobracejte hned každou moji otázku v legraci, já jsem velice smutná a zamračená bytost.

www: ano, čekal jsem že bych tu mohl narazit na někoho z oboru, někoho kdo by odpověď nemusel nikde hledat, ale čerpal z vlastních zkušeností, ono svět je malej

www

Čeče, snad si nemyslíš, že tyto holky po šichtě sedí na nesvědích 😁!

www

Tak teď se to povedlo obzvlášť dobře 😁!
„na odpovědích“ mělo bejt 😁

bolak

já sem si tím dokonce jistej, ale může to bejt i obráceně, odpovědi jako hlavní pracovní poměr a večer honem na brigádu

ono nějak si na ten internet vydělat musej, že