Krčálek

Jaká je druhá nejstarší práce po prostituci?

Nejlepší odpověď
Alesh

zlodějina …

Další odpovědi
annas

Různé názory: rybaření, vaření (kuchař), právnictví v tehdejším slova smyslu, celnictví.

Úsměvný pohled na povolání:

Které povolání je nejstarší?

Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě.

Doktor povídá:

„Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon.“

Architekt zjevně nesouhlasí:

„Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svět. Takže Bůh musel byt architekt.“

Programátor, který doteď jen poslouchal, se ozývá:

http://chat.gra­nosalis.cz/mo­dules.php?name=New­s&file=article&sid=2340­&mode=&order=0&thol­d=0
Doplňuji:
„To je hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!“

anonym

Práce je přeci právě samotné opatřování potravy, takže nejstarší práce je lov, nikoliv prostituce. Bez jídla by těžko někdo pomyslel na sex.

anonym

Gigolo.

  • iv-