seraphico

Dosáhli jste svého vysněného zaměstnání, které jste si přáli už jako děti?

Někdo chtěl být hasičem, někdo zase astronautem a další pak policistou. Nakonec ho život zavál jinam a on dělá něco zcela jiného. Co vy? Splnil se vám váš dětský sen?

Nejlepší odpověď
dust8

Chtěl jsem být jako dítě archeologem, ale osud tomu nepřál.

Další odpovědi
Drap

Nepodařilo, až v důchodě dělám občas něco podobného a moc se mi to líbí.

JežíšKristus

V dětství jsem vysněné povolání v zásadě neměl. O svém povolání jsem neuvažoval až do posledních ročníků gymnázia. Dnes směřuji k mému (aktuálně) vysněnému povolání.

Hlada

Ne.
Chtěl jsem být zvukařem ve studiu nebo jezdit s kapelou. Přestože jsem byl hned po škole přijatý do televize, dal jsem přednost výnosnější práci. Dodnes toho lituju.
Rada pro začínající: Dělejte to, co vás baví a k čemu máte talent. Věřím, že když se něco dělá dobře, tak se i ty peníze dostaví.

paul1

Jako dítě ne, ale později, jako puberťák jsem měl vysněné povolání a to se mi podařilo dělat až 15 let před důchodem.

elkon

Ano, povedlo se mi a co bylo také dobře, že jsem za celou svojí pracovní karieru, včetně vzdělání a vojny, to znamená od patnácti let až do důchodu, vystřídal jen tři zaměstnavatele. Poslední dva, každý 20 let.

jirka F

Ne, chtěl jsem být prodavačem i když má práce je příbuzná prodeji tak to prodej není.

zvonisek

Zatím ještě ne, ale pracuji na tom.

df

Ano, splnil, ale po 10 letech jsem byl rád, že jsem se toho zbavil.

dubraro

Jako dítě jsem si přál být strojníkem-bagristou. To se mi nesplnilo (ne že bych si na své současné povolání stěžoval). Ale uvažuji, že si v před- nebo možná i důchodovém věku udělám kurz a průkaz strojníka.

Karta

Ne to

Ivett.1970

Ahoj, zatím ne, ale zkus mrknout na portál www.inwork.cz a třeba najdeš 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Podobných otázek na toto téma je v archivu neméně 10. Opakované se líbí. Nebo platí tato slova?

!Nemá smysl opakovat pořád stejnou lekci, to tě nenaučí nic nového." Paulo Coelho

https://kazdy­denscitatem.cz/mo­tivacni-citaty/nema-smysl-opakovat-porad-stejnou-lekci/
--

Gus_Fring

Ježíší, přiznej to, že studuješ teologii. Tady se nemáš za co stydět, já v Tebe věřím… :D

autacek

@Gus Kdyby studoval teologii, tak by nebral jméno boží nadarmo!

JežíšKristus

Je to tak. Díky, cením <3