Avatar uživatele
seraphico

Dosáhli jste svého vysněného zaměstnání, které jste si přáli už jako děti?

Někdo chtěl být hasičem, někdo zase astronautem a další pak policistou. Nakonec ho život zavál jinam a on dělá něco zcela jiného. Co vy? Splnil se vám váš dětský sen?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, paul1, dust8, Gus_Fring před 1163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dust8

Chtěl jsem být jako dítě archeologem, ale osud tomu nepřál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepodařilo, až v důchodě dělám občas něco podobného a moc se mi to líbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

V dětství jsem vysněné povolání v zásadě neměl. O svém povolání jsem neuvažoval až do posledních ročníků gymnázia. Dnes směřuji k mému (aktuálně) vysněnému povolání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ne.
Chtěl jsem být zvukařem ve studiu nebo jezdit s kapelou. Přestože jsem byl hned po škole přijatý do televize, dal jsem přednost výnosnější práci. Dodnes toho lituju.
Rada pro začínající: Dělejte to, co vás baví a k čemu máte talent. Věřím, že když se něco dělá dobře, tak se i ty peníze dostaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jako dítě ne, ale později, jako puberťák jsem měl vysněné povolání a to se mi podařilo dělat až 15 let před důchodem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano, povedlo se mi a co bylo také dobře, že jsem za celou svojí pracovní karieru, včetně vzdělání a vojny, to znamená od patnácti let až do důchodu, vystřídal jen tři zaměstnavatele. Poslední dva, každý 20 let.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne, chtěl jsem být prodavačem i když má práce je příbuzná prodeji tak to prodej není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zvonisek

Zatím ještě ne, ale pracuji na tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ano, splnil, ale po 10 letech jsem byl rád, že jsem se toho zbavil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jako dítě jsem si přál být strojníkem-bagristou. To se mi nesplnilo (ne že bych si na své současné povolání stěžoval). Ale uvažuji, že si v před- nebo možná i důchodovém věku udělám kurz a průkaz strojníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karta

Ne to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivett.1970

Ahoj, zatím ne, ale zkus mrknout na portál www.inwork.cz a třeba najdeš 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Podobných otázek na toto téma je v archivu neméně 10. Opakované se líbí. Nebo platí tato slova?

!Nemá smysl opakovat pořád stejnou lekci, to tě nenaučí nic nového." Paulo Coelho

https://kazdy­denscitatem.cz/mo­tivacni-citaty/nema-smysl-opakovat-porad-stejnou-lekci/
--

před 1162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Gus_Fring

Ježíší, přiznej to, že studuješ teologii. Tady se nemáš za co stydět, já v Tebe věřím… :D

před 1163 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@Gus Kdyby studoval teologii, tak by nebral jméno boží nadarmo!

před 1163 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JežíšKristus

Je to tak. Díky, cením <3

před 1163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek