Avatar uživatele
petra15

Kolik vydelavaji prostitutky ?

Kdyz jsem s tetou ve meste, tak nas casto oslovuji muzi – od „slusne“ az po „neslusne“… Ji neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat a je (taky)moc hezka super sexy kocka. Ani se neptejte, co jsme zazily…K te otazce – ne, ze by me to zajimalo – ale vas…(a ja budu zase stredem pozornosti – ne marci1?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, gagaga před 3674 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tetě…„neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat“…
ROFL – já se řežu nahlas…
Zkus jí tohle říct – a uvidíš, jak ´pofičíš´…
😁
___
Ale jak už sis přečetla – šlápoty u E55 pár tisíc denně, luxusní holky i 10–20 x víc, o špičce ani nehovoře.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vysoké stáří je 34 let? Ty budeš fakt ultra hloupá blondýna ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Kouzelná otázka, nejprve z ženské v nejlepších letech uděláš stařenu a v závěru řekneš: „ne že by mě to zajímalo“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jak kde a taky záleží jak je luxusní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Šikovné hodně, ty méně šikovné či vysloužilé málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč ? Na prostitutkách není nic zvláštního. 🙂 Jejich „výdělek“ záleží na počtu zákazníků a jestli pracují „na plný úvazek“. Šikovné si mohou si průměrně vydělat 100 tis. Kč.
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/kolik-si-vydela-ceska-prostitutka-prumerne-100-000-kc.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Některé vydělají z bídou na drogy, některé fakt velké prachy.
Já myslela, že se jím říká tanečnice nebo hostesky a ty hned takový výraz „prostitutky“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

nevím ..mně dával farář dvacku :o
Doplňuji:
počkat ..100litrů za co? To by musel být minimálně Kaloň, ta její pokladnička
https://www.go­ogle.cz/search?q=ka­lo%C5%88&clien­t=firefox-a&hs=3zf&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=y9E­YU4jTI8HDtQaa0o­DoAw&ved=0CCoQ­sAQ&biw=1280&bih=931

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

na, možná tu najdeš odpověď > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-si-tak-asi-mesicne-vydela-prostitutka#dis­cussion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Ty jezdíš taxíkem do školy???

😁

Ubohá princezno, jakto že nejezdíš rodinným Bentleym???

😁

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

omlouvam se, jestli jsem se te dotkla…:) ale jakozto spravna princezna mam taky vsechny ty negativni vlastnosti, ale nejsem zla ani arogantni a da se se mnou mluvit:-):-) ---dokonce o cemkoliv:-)

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

mowla
34?---vzdyt by mi mohla byt (skoro) mamou…:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Otaznikovic
nerika se ultra, ale velmi:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

„Ani se neptejte, co jsme zažili“…já se klidně zeptám, co jste si užili?

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

nebylo uzili(to by bylo zensky a muzsky rod spolecne), ale zazily(s tvrdym „y“)…:-)
bylo by to o muzich, ale jak znamo, kazdy clovek je jiny a nikomu nic nevycitam…:-)Ja mam zatim jen jednu sex. zkusenost(s mym prit.)a ted behem casu bych rekla, ze cim mene, tim lepe(-muzu, ne sexu)–kdyz vidim toto tema, ze tyto zeny maji rocne 300 muzu…zda se mi to predevsim znacne nehygienicke–uz jen dech ciziho-zblizka…brrrrr. Na druhou stranu jsou zase takove(dominy),co muze trapi…za penize–tedy uchyly…ty z toho musi byt ale asi pak sami na hlavu…:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

pardon.....ne rocne 300, ale mesicne 200 az 300, takze rocne treba 3600…dobry ne ? A jak je to s koznimi parazity,atd…?

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rigormortis

Podle mne tak kýbl, ty nejlepší možná dva.

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

prosimte co to ma byt kybl?

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Beer4Real

Touhle otázkou si jenom potvrdila že máš v hlavě těžce nasráno.

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

vazeny B4R
jak se to zase vyjadrujes? To te nenapadne nic jineho? A zeptejme se ostatnich, jestli je nekdo tveho nazoru, co myslis, nejsi „jedinecny“?
Vcera jsi psal, ze jsi jen vymastenec, ze se ma zeptat pres den…:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Beer4Real

Vymaštěnec určitě jsem ale o mě se tady nejedná.
Mě je fuk že si třeba o tobě 99 lidí ze 100 myslí že si úžasná, zajímavá a kdoví co. Tím co píšeš mě připadáš jako tupé malé nevyzrálé děcko.
Toť můj názor. Amen

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Jsme teda protiklady…:-)
A vubec si nemysli, ze mne to pritahuje---:):-)
A na rozdil od tebe, ti nic nemazu…jen si pis, co chces…

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

marci1
jen 100 tisic? –tak to snad jen prumerne…:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

100 tisíc průměrně, věř, že si ty nejlepší a v luxusních klubech vydělají mnohem víc. 🙂

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

A to opravdu takove prodavacce nebo kadernici nestaci, ze ma 15 000,–? To jsou schopny delat za penize vsechno? Ja nemam sanci utratit/rozhazet mesicne 15 tisic…Rekneme tri stovky za obed v restauraci, kdyz jsem to casove prehnala na netu a musela se vyspat(-spanek je mi svaty)pak taxi do skoly tech pet(a predtim z dom. dve)to uz je 12hod., ale chci tam---vzorna "skolacka"ne?, samozrejme, ze to rada dozenu(skola hrou)–na statni by mi slo jen o znamku(chudaci). Tak dale – 2× mes. modu, boty, kosmetiku…a co jeste? Snad to muze byt nekdy i dvacet…:-)pripoustim, nelamu si nad tim hlavu…:-)nebo mela bych?

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

„Princezny jsou velmi uzky produkt; tezko se schani a nedaji se koupit za zadne penize“.
Copyright : ( e )

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak to tam jdu. :D

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

To snad neee? A na co by ti tech 200 tisic bylo ? Co s tim chces delat? Chodit do kasina?Brat drogy?Koupit si plechovou krabici(auto)? A na domecek bys potrebovala 3 mil. …:)a co vlastni zdravi ? Trochu magor uz takove musi byt---jako predpoklad…:-)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

A kolik bys chtěla, aby měly, když ani neuměj hrát hokej? :D Mně přijde 100K teda až až. :)
A jak jako 34 – vysoké stáří? Pojď sem, ať ti jednu lípnu. :D:D:)

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

🙂

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek