Bronzový

Kolik vydelavaji prostitutky ?

Kdyz jsem s tetou ve meste, tak nas casto oslovuji muzi - od "slusne" az po "neslusne"... Ji neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat a je (taky)moc hezka super sexy kocka. Ani se neptejte, co jsme zazily...K te otazce - ne, ze by me to zajimalo - ale vas...(a ja budu zase stredem pozornosti - ne marci1?)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tetě..."neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat"...
ROFL - já se řežu nahlas...
Zkus jí tohle říct - a uvidíš, jak ´pofičíš´...
:-D
___
Ale jak už sis přečetla - šlápoty u E55 pár tisíc denně, luxusní holky i 10-20 x víc, o špičce ani nehovoře.
;-)

Další odpovědi:

Vysoké stáří je 34 let? Ty budeš fakt ultra hloupá blondýna ;)

Zlatý

Kouzelná otázka, nejprve z ženské v nejlepších letech uděláš stařenu a v závěru řekneš: "ne že by mě to zajímalo".

Stříbrný

Jak kde a taky záleží jak je luxusní.

Zlatý

Šikovné hodně, ty méně šikovné či vysloužilé málo.

Zlatý

Proč ? Na prostitutkách není nic zvláštního. :-) Jejich "výdělek" záleží na počtu zákazníků a jestli pracují "na plný úvazek". Šikovné si mohou si průměrně vydělat 100 tis. Kč.
http://tn.nova.cz/…

Zlatý

Některé vydělají z bídou na drogy, některé fakt velké prachy.
Já myslela, že se jím říká tanečnice nebo hostesky a ty hned takový výraz "prostitutky" :-DDD

Zlatý

nevím ..mně dával farář dvacku :o
Doplňuji:
počkat ..100litrů za co? To by musel být minimálně Kaloň, ta její pokladnička
https://www.google.cz/…

Zlatý

na, možná tu najdeš odpověď > http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Ty jezdíš taxíkem do školy???

:-DDDDDDD

Ubohá princezno, jakto že nejezdíš rodinným Bentleym???

:-DDDDDDD

Bronzový

petra15

omlouvam se, jestli jsem se te dotkla...:) ale jakozto spravna princezna mam taky vsechny ty negativni vlastnosti, ale nejsem zla ani arogantni a da se se mnou mluvit:-):-) ---dokonce o cemkoliv:-)

Bronzový

petra15

mowla
34?---vzdyt by mi mohla byt (skoro) mamou...:-)

Bronzový

petra15

Otaznikovic
nerika se ultra, ale velmi:-)

Bronzový

kablik

"Ani se neptejte, co jsme zažili"...já se klidně zeptám, co jste si užili?

Bronzový

petra15

nebylo uzili(to by bylo zensky a muzsky rod spolecne), ale zazily(s tvrdym "y")...:-)
bylo by to o muzich, ale jak znamo, kazdy clovek je jiny a nikomu nic nevycitam....:-)Ja mam zatim jen jednu sex. zkusenost(s mym prit.)a ted behem casu bych rekla, ze cim mene, tim lepe(-muzu, ne sexu)--kdyz vidim toto tema, ze tyto zeny maji rocne 300 muzu...zda se mi to predevsim znacne nehygienicke--uz jen dech ciziho-zblizka...brrrrr. Na druhou stranu jsou zase takove(dominy),co muze trapi...za penize--tedy uchyly...ty z toho musi byt ale asi pak sami na hlavu....:-)

Bronzový

petra15

pardon.....ne rocne 300, ale mesicne 200 az 300, takze rocne treba 3600...dobry ne ? A jak je to s koznimi parazity,atd....?

Bronzový

rigormortis

Podle mne tak kýbl, ty nejlepší možná dva.

Bronzový

petra15

prosimte co to ma byt kybl?

Bronzový

Beer4Real

Touhle otázkou si jenom potvrdila že máš v hlavě těžce nasráno.

Bronzový

petra15

vazeny B4R
jak se to zase vyjadrujes? To te nenapadne nic jineho? A zeptejme se ostatnich, jestli je nekdo tveho nazoru, co myslis, nejsi "jedinecny"?
Vcera jsi psal, ze jsi jen vymastenec, ze se ma zeptat pres den...:-)

Bronzový

Beer4Real

Vymaštěnec určitě jsem ale o mě se tady nejedná.
Mě je fuk že si třeba o tobě 99 lidí ze 100 myslí že si úžasná, zajímavá a kdoví co. Tím co píšeš mě připadáš jako tupé malé nevyzrálé děcko.
Toť můj názor. Amen

Bronzový

petra15

Jsme teda protiklady...:-)
A vubec si nemysli, ze mne to pritahuje---:):-)
A na rozdil od tebe, ti nic nemazu...jen si pis, co chces...

Bronzový

petra15

marci1
jen 100 tisic? --tak to snad jen prumerne....:-)

Zlatý

marci1

100 tisíc průměrně, věř, že si ty nejlepší a v luxusních klubech vydělají mnohem víc. :-)

Bronzový

petra15

A to opravdu takove prodavacce nebo kadernici nestaci, ze ma 15 000,-? To jsou schopny delat za penize vsechno? Ja nemam sanci utratit/rozhazet mesicne 15 tisic....Rekneme tri stovky za obed v restauraci, kdyz jsem to casove prehnala na netu a musela se vyspat(-spanek je mi svaty)pak taxi do skoly tech pet(a predtim z dom. dve)to uz je 12hod., ale chci tam---vzorna "skolacka"ne?, samozrejme, ze to rada dozenu(skola hrou)--na statni by mi slo jen o znamku(chudaci). Tak dale - 2x mes. modu, boty, kosmetiku...a co jeste? Snad to muze byt nekdy i dvacet...:-)pripoustim, nelamu si nad tim hlavu...:-)nebo mela bych?

Bronzový

petra15

"Princezny jsou velmi uzky produkt; tezko se schani a nedaji se koupit za zadne penize".
Copyright : ( e )

Zlatý

kapka

Tak to tam jdu. :D

Bronzový

petra15

To snad neee? A na co by ti tech 200 tisic bylo ? Co s tim chces delat? Chodit do kasina?Brat drogy?Koupit si plechovou krabici(auto)? A na domecek bys potrebovala 3 mil. ....:)a co vlastni zdravi ? Trochu magor uz takove musi byt---jako predpoklad...:-)

Zlatý

kapka

A kolik bys chtěla, aby měly, když ani neuměj hrát hokej? :D Mně přijde 100K teda až až. :)
A jak jako 34 - vysoké stáří? Pojď sem, ať ti jednu lípnu. :D:D:)

Bronzový

petra15

:-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.