petra15

Kolik vydelavaji prostitutky ?

Kdyz jsem s tetou ve meste, tak nas casto oslovuji muzi – od „slusne“ az po „neslusne“… Ji neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat a je (taky)moc hezka super sexy kocka. Ani se neptejte, co jsme zazily…K te otazce – ne, ze by me to zajimalo – ale vas…(a ja budu zase stredem pozornosti – ne marci1?)

Nejlepší odpověď
anonym

Tetě…„neni jeji vysoke stari (34) nijak poznat“…
ROFL – já se řežu nahlas…
Zkus jí tohle říct – a uvidíš, jak ´pofičíš´…
😁
___
Ale jak už sis přečetla – šlápoty u E55 pár tisíc denně, luxusní holky i 10–20 x víc, o špičce ani nehovoře.
😉

Další odpovědi
anonym

Vysoké stáří je 34 let? Ty budeš fakt ultra hloupá blondýna ;)

Lamalam

Kouzelná otázka, nejprve z ženské v nejlepších letech uděláš stařenu a v závěru řekneš: „ne že by mě to zajímalo“.

honza19hk

Jak kde a taky záleží jak je luxusní.

Drap

Šikovné hodně, ty méně šikovné či vysloužilé málo.

marci1

Proč ? Na prostitutkách není nic zvláštního. 🙂 Jejich „výdělek“ záleží na počtu zákazníků a jestli pracují „na plný úvazek“. Šikovné si mohou si průměrně vydělat 100 tis. Kč.
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/kolik-si-vydela-ceska-prostitutka-prumerne-100-000-kc.html

zzzzz

Některé vydělají z bídou na drogy, některé fakt velké prachy.
Já myslela, že se jím říká tanečnice nebo hostesky a ty hned takový výraz „prostitutky“ 😁

zjentek

nevím ..mně dával farář dvacku :o
Doplňuji:
počkat ..100litrů za co? To by musel být minimálně Kaloň, ta její pokladnička
https://www.go­ogle.cz/search?q=ka­lo%C5%88&clien­t=firefox-a&hs=3zf&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=y9E­YU4jTI8HDtQaa0o­DoAw&ved=0CCoQ­sAQ&biw=1280&bih=931

bolak

na, možná tu najdeš odpověď > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-si-tak-asi-mesicne-vydela-prostitutka#dis­cussion

cochee

Ty jezdíš taxíkem do školy???

😁

Ubohá princezno, jakto že nejezdíš rodinným Bentleym???

😁

petra15

omlouvam se, jestli jsem se te dotkla…:) ale jakozto spravna princezna mam taky vsechny ty negativni vlastnosti, ale nejsem zla ani arogantni a da se se mnou mluvit:-):-) ---dokonce o cemkoliv:-)

petra15

mowla
34?---vzdyt by mi mohla byt (skoro) mamou…:-)

petra15

Otaznikovic
nerika se ultra, ale velmi:-)

kablik

„Ani se neptejte, co jsme zažili“…já se klidně zeptám, co jste si užili?

petra15

nebylo uzili(to by bylo zensky a muzsky rod spolecne), ale zazily(s tvrdym „y“)…:-)
bylo by to o muzich, ale jak znamo, kazdy clovek je jiny a nikomu nic nevycitam…:-)Ja mam zatim jen jednu sex. zkusenost(s mym prit.)a ted behem casu bych rekla, ze cim mene, tim lepe(-muzu, ne sexu)–kdyz vidim toto tema, ze tyto zeny maji rocne 300 muzu…zda se mi to predevsim znacne nehygienicke–uz jen dech ciziho-zblizka…brrrrr. Na druhou stranu jsou zase takove(dominy),co muze trapi…za penize–tedy uchyly…ty z toho musi byt ale asi pak sami na hlavu…:-)

petra15

pardon.....ne rocne 300, ale mesicne 200 az 300, takze rocne treba 3600…dobry ne ? A jak je to s koznimi parazity,atd…?

rigormortis

Podle mne tak kýbl, ty nejlepší možná dva.

petra15

prosimte co to ma byt kybl?

Beer4Real

Touhle otázkou si jenom potvrdila že máš v hlavě těžce nasráno.

petra15

vazeny B4R
jak se to zase vyjadrujes? To te nenapadne nic jineho? A zeptejme se ostatnich, jestli je nekdo tveho nazoru, co myslis, nejsi „jedinecny“?
Vcera jsi psal, ze jsi jen vymastenec, ze se ma zeptat pres den…:-)

Beer4Real

Vymaštěnec určitě jsem ale o mě se tady nejedná.
Mě je fuk že si třeba o tobě 99 lidí ze 100 myslí že si úžasná, zajímavá a kdoví co. Tím co píšeš mě připadáš jako tupé malé nevyzrálé děcko.
Toť můj názor. Amen

petra15

Jsme teda protiklady…:-)
A vubec si nemysli, ze mne to pritahuje---:):-)
A na rozdil od tebe, ti nic nemazu…jen si pis, co chces…

petra15

marci1
jen 100 tisic? –tak to snad jen prumerne…:-)

marci1

100 tisíc průměrně, věř, že si ty nejlepší a v luxusních klubech vydělají mnohem víc. 🙂

petra15

A to opravdu takove prodavacce nebo kadernici nestaci, ze ma 15 000,–? To jsou schopny delat za penize vsechno? Ja nemam sanci utratit/rozhazet mesicne 15 tisic…Rekneme tri stovky za obed v restauraci, kdyz jsem to casove prehnala na netu a musela se vyspat(-spanek je mi svaty)pak taxi do skoly tech pet(a predtim z dom. dve)to uz je 12hod., ale chci tam---vzorna "skolacka"ne?, samozrejme, ze to rada dozenu(skola hrou)–na statni by mi slo jen o znamku(chudaci). Tak dale – 2× mes. modu, boty, kosmetiku…a co jeste? Snad to muze byt nekdy i dvacet…:-)pripoustim, nelamu si nad tim hlavu…:-)nebo mela bych?

petra15

„Princezny jsou velmi uzky produkt; tezko se schani a nedaji se koupit za zadne penize“.
Copyright : ( e )

kapka

Tak to tam jdu. :D

petra15

To snad neee? A na co by ti tech 200 tisic bylo ? Co s tim chces delat? Chodit do kasina?Brat drogy?Koupit si plechovou krabici(auto)? A na domecek bys potrebovala 3 mil. …:)a co vlastni zdravi ? Trochu magor uz takove musi byt---jako predpoklad…:-)

kapka

A kolik bys chtěla, aby měly, když ani neuměj hrát hokej? :D Mně přijde 100K teda až až. :)
A jak jako 34 – vysoké stáří? Pojď sem, ať ti jednu lípnu. :D:D:)

petra15

🙂