Avatar uživatele
losananas

Z kamarádky se stala d*vka – proč?

Zdravím.
Začnu tím, že mám dlouholetou kamarádku, která neměla hezké dětství a já jelikož měla vždy úspěch, tak mi záviděla. To se týče chlapů, za to jsem ale já nemohla. Kamarádka je pěkná, štíhlá, řekla bych hezčí než já, ale problém je komunikace s lidmi, bohužel nedodělala školu, flákala se a na všechno kašlala. Musím podotknout, že byla do 20 pannou, což jsem nechápala. Přece jenom to není nemoc, vada 🙂
Co mě zarazilo je, že začala dělat kur*u na privátě. Balík sice slušný, ale stejně mám za to, že jí jde jen o peníze.
Je to její věc, to sice ano, ale vidím jak se mění na špatnou holku, které už je všechno jedno a nemá žádnou úctu a úroveň. Nechápu proč.

ODPOVĚD: No to je právě to, že já nevím jestli nezačala dřív, může tak lhát i nemusí, kdyby byla tak dlouho panna ani by jí nenapadlo dělat na privátě. Kdyby lhala, tak automaticky se s ní nekamarádím, protože očividně by mi nedůvěřovala atd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proč zrovna d*vka? Třeba to dělá z lásky!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Co proč? Nehledej v tom nemožné, třeba ji pouze baví styk. No pozdě začala, no.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Každý se živí, jak dovede.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Proč. Samé proč, protože je hezčí, než
Ty a Tobě to asi vadí. Tak proto 😁
Jiný důvod v tom nehledej a mužům
se líbí víc. Ty jí jen závidíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zřejmě jí to vyhovuje. Nejpřesnější odpověď by ti mohla dát ona. Zkus se zeptat jí. Tady ji asi nikdo nezná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Třeba ty peníze potřebuje a tohle je nejrychlejší způsob, jak je získat. Pokud je teda nepotřebuje na drogy a chlast. Pokud nic jiného neumí, tak jí asi nic jinýho nezbývá, to je bohužel pouhý fakt.
Na druhou stranu, pokud je to kamarádka, proč ji nepodpodpoříš, aby se z té měnící se na špatnou nestala ještě větší troska?
Proč jsi ji jako kamarádka nepodpořila, když začala flákat školu a na všechno kašlala?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

prostituce je nejstarší řemeslo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Tak asi nechtěla s nedokončenou školou někde olizovat známky za 20kč/hod , tak radši olizuje něco jinýho. Sice si hodně vydělá, může si všechno koupit a dělat hogofogo , ale žije jenom jednou a myslím, že toho bude jednou litovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek