losananas

Z kamarádky se stala d*vka – proč?

Zdravím.
Začnu tím, že mám dlouholetou kamarádku, která neměla hezké dětství a já jelikož měla vždy úspěch, tak mi záviděla. To se týče chlapů, za to jsem ale já nemohla. Kamarádka je pěkná, štíhlá, řekla bych hezčí než já, ale problém je komunikace s lidmi, bohužel nedodělala školu, flákala se a na všechno kašlala. Musím podotknout, že byla do 20 pannou, což jsem nechápala. Přece jenom to není nemoc, vada 🙂
Co mě zarazilo je, že začala dělat kur*u na privátě. Balík sice slušný, ale stejně mám za to, že jí jde jen o peníze.
Je to její věc, to sice ano, ale vidím jak se mění na špatnou holku, které už je všechno jedno a nemá žádnou úctu a úroveň. Nechápu proč.

ODPOVĚD: No to je právě to, že já nevím jestli nezačala dřív, může tak lhát i nemusí, kdyby byla tak dlouho panna ani by jí nenapadlo dělat na privátě. Kdyby lhala, tak automaticky se s ní nekamarádím, protože očividně by mi nedůvěřovala atd

Nejlepší odpověď
anonym

Proč zrovna d*vka? Třeba to dělá z lásky!

Další odpovědi
zjentek

Co proč? Nehledej v tom nemožné, třeba ji pouze baví styk. No pozdě začala, no.

klumprt

Každý se živí, jak dovede.

briketka10

Proč. Samé proč, protože je hezčí, než
Ty a Tobě to asi vadí. Tak proto 😁
Jiný důvod v tom nehledej a mužům
se líbí víc. Ty jí jen závidíš.

Drap

Zřejmě jí to vyhovuje. Nejpřesnější odpověď by ti mohla dát ona. Zkus se zeptat jí. Tady ji asi nikdo nezná.

iceT

Třeba ty peníze potřebuje a tohle je nejrychlejší způsob, jak je získat. Pokud je teda nepotřebuje na drogy a chlast. Pokud nic jiného neumí, tak jí asi nic jinýho nezbývá, to je bohužel pouhý fakt.
Na druhou stranu, pokud je to kamarádka, proč ji nepodpodpoříš, aby se z té měnící se na špatnou nestala ještě větší troska?
Proč jsi ji jako kamarádka nepodpořila, když začala flákat školu a na všechno kašlala?

anonym

prostituce je nejstarší řemeslo

BANAN93

Tak asi nechtěla s nedokončenou školou někde olizovat známky za 20kč/hod , tak radši olizuje něco jinýho. Sice si hodně vydělá, může si všechno koupit a dělat hogofogo , ale žije jenom jednou a myslím, že toho bude jednou litovat