S.Mikušek

Kdy se konaly první závody v plavání?

Odpovědi
marci1

V roce 1896 se plavání poprvé objevilo na letních olympijských hrách v Aténách.

Viktor Wolf

V roce 1830 (plavání se poprvé jako soutěžní sport objevilo v Anglii-první krytý bazén pro veřejnost se objevil o 2 roky dříve,rovněž v Anglii).

zzzzz

Zase jedna plavací, to mi připomnělo Michala ☹

SteimlX

jojo… bez něj mě odpovědi přijdou takový.. . … …

marci1

Mě taky, ten tomu plavání dělal super reklamu. A hlavně plavkyním. Více jsem si začala plavání všímat a třeba takové akvabely, nádhera. 🙂

arygnoc

moja prvá reakcia:

tak toto som tu už dlho nevidel.
ach jo.

zzzzz

Taky ti chybí? Mi když psal ty svoje story s Danečkem, tak jsem se vždy válela smíchy.

arygnoc

jejda.
podľa mňa najväčší recesista (i keď v jeho prípade asi neúmyselne) tohto serveru – ak nepočítam -iv- (tam to je jasný úmysel, preto mi je symfonická).

kole ostane legendou.