soon

který z těchto sportů se nikdy neobjevil na ZOH ani jako ukázkový sport?

  1. závody psích spřežení
  2. motoskijoring
  3. závod vojenských hlídek

Odpovědi
pišta1905

motoskijoring

Viktor Wolf

Toto není tipovací soutěž… :D
Na I. ZOH v Chamonix (FRA-r.1924) byl do programu her zařazen jako ukázkový sport závod vojenských hlídek
Na II. ZOH ve Svatém Mořici (SUI-St.Moritz-r.1928) byl do programu her zařazen jako ukázkový sport skijöring ( Sport,při kterém závodníci na lyžích byli taženi za otěže závodními koňmi, běžícími tryskem po zamrzlém St. Moritzkém jezeře.

Správná odpověď je a)
Doplňuji:
Pardon,správně je a) i b) zároveň…opomněl jsem to moto… :)