krkloun

u jakých činností je největší riziko zlomení vazu?

Odpovědi
Děda Louda

V politice.

Matthew

Kdysi jsem četl velmi zajímavý článek. Byl o 10 sportech, kde se lidi nejčastěji zraní a až sám jsem nevěřil, že na prvním místě bylo závodní plavání. Prý se stává strašně často, že si plavci rozbijí svůj nos o dno bazénu. Fakt bych nevěřil, a to byl americký fotbal asi na osmém místě. Takže si taky teď myslím, že největší hloupost je skákat po hlavě někam do vody, kde to neznám. Jak se říká, po čem h**no to je hned ! :)

Michal Kole

Skok z výšky do vody když si špatně hráníš hlavu

Conchus

Již to někdo napsal: v politice. A při chození za ženami jiných mužů