Kelt

Kdo je u porna slušný člověk a kdo ne? Nebo jak ty lidi charakterizovat.

To, že většina lidí se občas koukne na porno, časopis, asi není nic neobvyklého, i když to nepřiznají. Ale jsou aktéři, kteří natočí scénu, film, někdo to nafotí, udělá film, pak to distributor někam pošle a divák se dívá. Jsou v tom peníze atd. . Jde o zboží, nabídka a poptávka. Stejně tak klobásy, alkohol – to je stejný princip a podstata. Je zde někdo z tohoto trojlístku – aktér, kameraman, divák, kdo není slušný, že se na podobném podílí? Pro vlastní potřebu, ne další šíření a obohacení. Samozřejmě, že se do toho nezahrnují děti, mladiství a ti, kterým to zakazuje zákon.Možná trochu zvláštní téma, nicméně dostupné a legální. Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud si vezmeme za kritérium slušnosti morálku, pak z lidí nějakým způsobem produkujících pornografii, není slušný nikdo. Ovšem morálka – to je dnes většinou pouhá chiméra. Znám spousty jiných odvětví, kde podnikatelé a podnikavci vydělávají na neštěstí jiných, a to mnohem zavrženíhodnějším způsobem. Vedle nich působí pornografie jako nevinňátko.

Další odpovědi
Kazatel

Otázka je, co je to slušnost sama o sobě. Společnost si vytvořila určitá pravidla, ta však mnohdy nemají s racionalitou nic společného. Tak například, souložit se může od patnácti, ale koukat na to v televizi až od osmnácti. Ti první, co to dělají, jsou slušní a ti co na to koukaj neslušní. Tak že asi tak..

Rokio

Na sledování pornografie není nic závadného. Naopak je to prevence proti znásilnění a také to mâ zdravotní přínos. Rozhodně při masturbaci a sledování porna nebudeme mít chlupaté dlaně.

Jinak ten, kdo vyrâbí porno je vždy neslušný, osoba mající sex je slušná, pokud je to v rámci manželství a v soukromí a člověk koukající se na pornografii je slušný, jestliže mu to v životě nečiní problémy a porno nesdílí.

Fyzik

There is no such thing as slušný a neslušný člověk.