ELIŠKA003

Kam psát adresu odesilatele, příjemce na poštovní balík

Zajímá mě, kam do jakého rohu psát adresu odesílatele, příjemce..Nebo na tom nezalezi??Dekuji za odpoved..

Nejlepší odpověď
Dandi

Odesílatel by měl být vlevo nahoře, příjemce vpravo dole. pokud to napíšete jinak, tak se pouze balík zpozdí. Pokud to pošlete jako obchodní balík, tak dostane EAN kód a pak už je adresa jen pro pošťáka, aby věděl komu zásilku předat.

Další odpovědi
LuciJe

Stejně jako u obálky – vlevo nahoru odesílatel, vpravo dole příjemce.

alenka901

jako u dopisu

Attack-design

vlevo nahoře a přeškrtnuté