rob1

Jak se dostat sam na college v gb

Zdravim, je mi 18 let
odjel jsem do Anglii, bydlim blizko mesta Manchcester. V Cesku jsem prerusil studium na Gymnaziu na dobu 2 let. Jsem tu s rodinou a rad bych se dostal na college, popravde nevim kde mam zacit a zda je to vubec mozne. mate s tim nekdo skusenosti tady v Anglii… Dekuji za kazdou radu

Odpovědi
luky.1986

No tak predpokladam zjistit si na internetovych strankach te college jaky jsou podminky prijeti? Vyplnit prihlasku? Zavolat tam, rict ze jsi ferda z cr, kterej si odlozil na dva roky gympl a jakou ma moznost? Vygooglit si neco jako ministerstvo skolstvi, ktere mame v cr?