Avatar uživatele
zjentek

Jezdíte z Česka na předvánoční nákupy do Polska, nebo do Německa?

Já samozřejmě ano. Řekl jsem si, nač v Česku tolik utrácet, když jsme v EU a máme přátelské sousedy. A v porovnání dokonce velmi laciné sousedy a to i přesto, že ceny u nich prý vzrostly podobně jako u nás. Teď jde o to, co si zde představit pod pojmem „podobně“. Pokud nejezdíte, děláte možná obrovskou chybu. Děkuju.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, aliendrone před 519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

GRRRR! Ani mi to nepřipomínej! Víš CO to je vézt plné auto babuchen? Navíc ANI JEDNA nemá řidičák, o to VÍCE dokáží „radit“ (jedny řvou „doleva“, další „doprava“, zbytek „brzdi“ a navigace „Jeďte rovně“! A letos už jsem dostal befehl si udělat čas navíc, páč pojedeme rovnou DVAKRÁT, do Rajchu a poprvé i k Pšonkům, ŠLAK BY MĚ TREFIL!!! :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Jezdíme do Polska průběžně po celý rok.Máme to z chalupy kousek.Ale jezdit tam z Prahy jen kvůli nákupu by se mi asi nevyplatilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Něco nám sem do jednoho obchodu z Německa přivezou, zel x ovo prodávají (vozí) Vietnamci.
Něco z drogerie a potravin si nakoupíme u sousedů sami. Cena je výhodná nebo podobná. Kvalita u mnohých potravin je mnohem vyšší. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, na obě strany i do Rakous to mám dost daleko a nevyplatil by se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

A děkuješ za co? Nebo se opičíš po jednom co si tu hraje na učitele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

My na nákup do Polska jezdíme jen málokdy, jelikož se nám to zas tak nevyplatí. Celý rok šetřím se slevovými kupony z internetových stránek https://slevo­vykupon.net/, se kterými ušetřím za celý rok několik tisíc korun za oblečení, obuv, kosmetiku i zahradní techniku. Potraviny nakupuji v akcích a s věrnostními kartami, a tak mám každý nákup o několik stokorun levnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

@aliendrone: nejsem sice chlap, ale co se tyce bab v aute, mam podobne zkusenosti. Ty neridicky si snad mysli, ze to auto jede samo, muzou ti busit do volantu, klast otazky kdyz prejizdis krizovatku a davas prednost ze vsech stran, strkaji hlavu do vyhledu apod. Vezu-li ovsem ridicku, to se hned pozna. To je vyborna spoluprace.
@zjentek: do Nemecka obcas jezdim, ale nikdy ne pred Vanocemi nebo svatky. To jsou tam pak parkoviste plna ceskych aut, ani ti neprijde, ze jsi za hranicema.
Ale kdyz uz, tak to chce velky nakup, aby se to vyplatilo.

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Než se pokusíš otrávit elkona a jeho bratry či svést do údolí temnoty, tak raději vyzvi zdejší havloidy a Volojásače, aby srozumitelně vysvětlili ten cenový rozdíl PL <> CZ! Potřebuji se zasmát, páč tvá otázka mi navodila husinu! ;) :D :D

Avatar uživatele
zjentek

No jasně, VYSVĚTLETE TO, vy Volojásači!?

(To je trefné- Volojásači (; D; D;)

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, ty nadále neděkuj a mně dopřej poděkovat, přece poděkovaní je slušnost (možná nechápeš, kdo ví). Pozdrav a poděkování do otázky nepatří, do podotázky však IMHO ano. Děkuju.

(Pokud i tady bys snad byl v rozpacích ZA CO, tak ti děkuji za tvé pochopení/chápání. Myslím si, že když ti za ně poděkuji, mohou se i změnit. Děkuju. 👍)

Avatar uživatele
zjentek

…Projeď si historii a seznáš, že se mohu opičit tak max sám po sobě a ostatní také. Seznáš, že jméno mé je Zjentek. Děkuju.

Nový příspěvek