zjentek

Jezdíte z Česka na předvánoční nákupy do Polska, nebo do Německa?

Já samozřejmě ano. Řekl jsem si, nač v Česku tolik utrácet, když jsme v EU a máme přátelské sousedy. A v porovnání dokonce velmi laciné sousedy a to i přesto, že ceny u nich prý vzrostly podobně jako u nás. Teď jde o to, co si zde představit pod pojmem „podobně“. Pokud nejezdíte, děláte možná obrovskou chybu. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

GRRRR! Ani mi to nepřipomínej! Víš CO to je vézt plné auto babuchen? Navíc ANI JEDNA nemá řidičák, o to VÍCE dokáží „radit“ (jedny řvou „doleva“, další „doprava“, zbytek „brzdi“ a navigace „Jeďte rovně“! A letos už jsem dostal befehl si udělat čas navíc, páč pojedeme rovnou DVAKRÁT, do Rajchu a poprvé i k Pšonkům, ŠLAK BY MĚ TREFIL!!! :(

Další odpovědi
Rocker

Jezdíme do Polska průběžně po celý rok.Máme to z chalupy kousek.Ale jezdit tam z Prahy jen kvůli nákupu by se mi asi nevyplatilo.

da ny

Něco nám sem do jednoho obchodu z Německa přivezou, zel x ovo prodávají (vozí) Vietnamci.
Něco z drogerie a potravin si nakoupíme u sousedů sami. Cena je výhodná nebo podobná. Kvalita u mnohých potravin je mnohem vyšší. :)

Drap

Ne, na obě strany i do Rakous to mám dost daleko a nevyplatil by se to.

elkon

A děkuješ za co? Nebo se opičíš po jednom co si tu hraje na učitele.

Jana5678

My na nákup do Polska jezdíme jen málokdy, jelikož se nám to zas tak nevyplatí. Celý rok šetřím se slevovými kupony z internetových stránek https://slevo­vykupon.net/, se kterými ušetřím za celý rok několik tisíc korun za oblečení, obuv, kosmetiku i zahradní techniku. Potraviny nakupuji v akcích a s věrnostními kartami, a tak mám každý nákup o několik stokorun levnější.

cappuccino

@aliendrone: nejsem sice chlap, ale co se tyce bab v aute, mam podobne zkusenosti. Ty neridicky si snad mysli, ze to auto jede samo, muzou ti busit do volantu, klast otazky kdyz prejizdis krizovatku a davas prednost ze vsech stran, strkaji hlavu do vyhledu apod. Vezu-li ovsem ridicku, to se hned pozna. To je vyborna spoluprace.
@zjentek: do Nemecka obcas jezdim, ale nikdy ne pred Vanocemi nebo svatky. To jsou tam pak parkoviste plna ceskych aut, ani ti neprijde, ze jsi za hranicema.
Ale kdyz uz, tak to chce velky nakup, aby se to vyplatilo.

aliendrone

zjentek>>> Než se pokusíš otrávit elkona a jeho bratry či svést do údolí temnoty, tak raději vyzvi zdejší havloidy a Volojásače, aby srozumitelně vysvětlili ten cenový rozdíl PL <> CZ! Potřebuji se zasmát, páč tvá otázka mi navodila husinu! ;) :D :D

zjentek

No jasně, VYSVĚTLETE TO, vy Volojásači!?

(To je trefné- Volojásači (; D; D;)

zjentek

Elkon, ty nadále neděkuj a mně dopřej poděkovat, přece poděkovaní je slušnost (možná nechápeš, kdo ví). Pozdrav a poděkování do otázky nepatří, do podotázky však IMHO ano. Děkuju.

(Pokud i tady bys snad byl v rozpacích ZA CO, tak ti děkuji za tvé pochopení/chápání. Myslím si, že když ti za ně poděkuji, mohou se i změnit. Děkuju. 👍)

zjentek

…Projeď si historii a seznáš, že se mohu opičit tak max sám po sobě a ostatní také. Seznáš, že jméno mé je Zjentek. Děkuju.