Elivitea

Jaké typicky české sladkosti kamarádce do Ameriky?

Ahoj! Chci poslat kamarádce do Ameriky balíček s typicky českými sladkostmi. Můžete mi prosím poradit, co typicky českého jí poslat, co v Americe nemají? :) Díky!

Odpovědi
anonym

Hořické trubičky,lentil­ky,fidorky,lá­zenské oplatky,
tatranky.

marci1

10 nejlepších českých sladkostí : 🙂
http://www.czechspe­cials.cz/news-articles/10-nejlepsich-ceskych-sladkosti/

anonym

Karlovarské oplatky, vánoční cukroví

anonym

Typicky českého? Hamburger, hranolky, coca colu, Cheeseburger a další, které se vyrábí a prodává v Čechách. Tam, za vlekou louži to určitě nemají, tu mňamku!

Agneta

Fidorky.
I když laskonky by tu dálku určitě taky přežily (byly by ale asi zabaveny):D
Vem Fidorky, a na zkoušku jednu laskonku.

Mirdas

Například Bonpary, Hašlerky ..... .

Emefej

Ja, ja. něco echt českého, třeba karlovarské oplatky (původní název Carlsbad Wafern).

Matejsek

Oplatky nebo tatranky… :)