terry

Kupujete vánoční dárky i svým zvířecím kamarádům?

Doplňuji:
Říkala mi známá, že psovi loni koupili zaručeně nezničitelnou pískací žirafu.
Vydržela 10 minut 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Jasně. Pes je ze stromku „celej zjančenej“ a rád se hrabe v balíččích (ve všech!). Kdyby něco nevyčmuchal, nemohl rozcupovat obal a pak nás neničil pískáním na novou gumovou žábu, měli bychom všichni dočista zkažené Vánoce. Pochopitelně tam má i nějakou parádu (na sebe!:-))) a mlsky, ale jakmile objeví tu blbost, co dělá kravál, už jsou mu šumák…:-)
Doplňuji:
Nám se stalo kdysi něco podobného. Ale spíš šlo o takovou vendetu…:-)
Všichni naši psi vždycky měli dostatek hraček a obdivuhodně respektovali, kterému jaká patří… jenomže…Jeden z nich jednou dostal extra zálusk na šerednou chlupatou kočičku – ale velkou životní lásku toho druhého. „Pohrál“ si s ní tak, že jí vykousal oči. To, že teriér nezapomíná, mu dokázal náš mrňous velice záhy. Když ten barbar dostal pískací napodobeninu cukrátka, ze které byl úplně mimo (on naprosto miloval všechno, co ječelo, když to „zabíjel“:-), jeho chvíle nadešla. Když byl „chlapec“ na procházce s mým taťkou, tenhle malý vrah se zmocnil jeho nové hračky a ždibec vykousnul. No, pískat s tím už nešlo ani za prase. A bylo po rámusu. Účty byly vyrovnány, ale ten infarktový stav, který jsem u toho našeho pesana zažila, potažmo to vítězství „ve tváři“ toho druhého – to byl tedy zážitek! 😁

Další odpovědi
Illines

Ano,pro cicu obojek a pamlsky,andulce taky dobrutky a za okna neco ptackum a v parku pro veverky.

Vlčice777

Ano každý rok,hračky,pamlsky i potřebné věci jako je postroj,vodít­ko,obojek,pros­tě to co pejsek potřebuje.Letos dostane zimní vestu od Hurty a dalších pár věcí.

manon

Jasně, určitě by jim bylo líto, kdyby pod stromečkem nic pro ně nebylo :)

registrovana

Jojo) Do krmítek v parcích dáváme zrní, pejskovi pod stromeček pamlsky či nový pelíšek nebo hračky, hlodavcům taky nějaké ty dobroty… Jsou to přece členové rodiny jako my :)

pusinka50

Joojo, pejsek dostával taky dárečky, vodítko, obojek nebo aspoň pamlsek v podobě sušeného masíčka. A každý rok sedí na Štědrý den s námi u stolu na sesličce a na svém tácku má smažený řízeček:-)

Katusa

Ano, kupujeme! Stejne jako náš pes dostává dárek k narozeninám. Pejsan každoročně dostane na Vánoce na krk mašli ladící ke stromečku, do misky rybí polívku a kousek řízku a pod stromečkem taky pokaždé něco najde- většinou mlsiny a nový pelíšek. Morče dostává pytlík lepšího zrní. A kočky dostaly jeden rok cedulku na vrata „Naše kočka je malý tygr“, aby každý věděl, že je to jejich teritorium…No co u nás jsou zvířátka plnohodnostní členové rodiny a dárečky si zaslouží za to, že to s námi vydrží po celý rok.

anonym

Psa jsem míval a občas jsem mu pořídil nějakou kost nebo něco na hraní, ale kupovat oblečení, to je úchylný.

Drap

Samozřejmě, stejně jako ostatním členům rodiny.

Matthew

Jasná věc ! Pro psa hlavně hodně kvalitní granule, třeba nějaký nový obojek a pro kočku nějaké škrabadlo a konzervy :) Maj se ty zvířata u nás sem tam i líp než mi, ale za tu lásku co nám vrací, to stojí ;)
Doplňuji:
líp než my *** =^)

teresta

kupujeme různé tyčinky pro psy a hračky, máma by ty naší dobrmance koupila nejradši všechno už má vlastní gauč :) a teď zaíná s křeslem, že by se jí v něm spinkalo lépe …přehnaný, ale chápu to

Lyn

Nepřeháním to, ale něco dostává :)

Conchus

Ne, náš pes má Vánoce celý rok

zoravselicho

Ano kupuji ale dávám jim je hned jak je koupím. Nepřijde mi normální jim to zabalit a dát pod stromeček. Ale když narazím na něco hezkého při vánočních nákupech tak jim to koupím a hned dám :) Letos koupím asi nějakou takovou hračku http://www.po­pron.cz/hracka-pro-psa/s-614677/