tvaruzekcz

Vzhledem k rostoucím cenám nakupujete vánoční dárky už nyní, abyste ušetřili?

Odpovědi
Drap

Nakupuji dárky stejně, jako léta minulá.

Rokio

Nikoliv. Kupuji je tak přibližně měsíc předem. Pro sourozence mám už ale vymyšlený dárek.

Čecho_slovák

Nekupuji hmotné dárky.

jirka F

Letos budou pro mě vánoce smutnou záležitostí, ale tátovi koupím alespoň nějakou bonboniéru nebo tak něco. Ale až tak v listopadu.

da ny

Ne.
Letos mám několik dárků již koupených. Pro malého vnuka. Jeden pro ratolest.
Děti mají do Vánoc ještě narozeniny. Preferují finanční příspěvek, nějakou drobnost a něco k snědku ;D
Dárky jsem koupila proto, že mne v obchodech zaujaly, budou potřebné. Za 2 – 3 měsíce v obchodě nebudou (ošacení, hračky).
Rozhodně jsem je nepořídila proto, abych ušetřila. Naopak. Do Vánoc, času dost, pravděpodobně ještě něco objevím/koupím. Ježíšek mne tedy vyjde mnohem dráž, než loni a ty předešlé.
Vánoce jsou o něčem jiném, než o tom, co najdeme pod stromkem za dárky. Dárky jsou druhořadé, nedůležité. Stačí dronost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.