Berguzar123

co si mám přát k vánocům je mi 15

Odpovědi
Nuk nuk

To, co opravdu chceš.

HonzikPernik

Rozum

LuK4S3k CZ

Je to na tobě podle toho jaké máš zájmy a co by se ti hodilo například tablet atd.

brillant

Bylo to zde již mnohokrát řešeno – používej vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%A1no­ce%20d%C3%A1rek

Twajky

Vždyť my Ti přeci nemůžeme napsat, co by sis měla přát. Každý chce něco jiného. Takže je to jen na Tobě, co si budeš přát :o)

marci1

Na Tvoji otázku není odpověď, poněvadž každý chce, nebo potřebuje něco jiného. Dárek je hezká věc, ale jistě příjemnější bude rodinná atmosféra, alespoň pro mně. 🙂

ten který je

Vánoční klid a pohodu.

zij.kedluben

Fantazii..

bolak

mikrotenovou rukavici na rohlíky, je snadno k sehnání a jentak někdo ji pod stromeček dostane