Je správný můj návrh na proceduru vedoucí ke zhubnutí?

Nedávno jsem četl o tom, vědci objevili hormon sportu: Irisin -ten mění formu tuku z "normálního" na snadno zpracovatelný. Mě napadlo využít ho jako základ pro všeobecně využitelnou proceduru která by mohla snadno z tlustých lidí dělat hubené.
Tady je hrubý nástin této procedury.
A- příprava těla
1) Irisin - změní formu tuku na snadněji zpracovatelnou.
2)Adrenalin - zrychlí organismus aby budování svalů bylo rychlejší
3) X - nějaká látka, která by uvolnila krevní řečiště (Předpokládám že obézní lidé budou míti vyšší krevní tlak z důvodu zanesených žil a tepen cholesterolem a jinými látkami)
4) y - mozkový relaxant má za cíl pouze uklidnit pacienta jinak není podstatný (neměl by fungovat jako uspávadlo člověk by jen neměl vnímat své tělo tak moc)
B -Vnější vlivy
1)elektrická stimulace svalů - nutí svaly zatínat se a povolovat což nahrazuje trénink.
2) teplota
a)chlad - tělo musí vydávat více energie na udržení tělesné teploty a spaluje tuk rychleji
b)horko - vše funguje rychleji tudíž tělo rychleji nabírá svaly
otázka je položena hlavně pro odborníky
zajímá mne jestli je to možné aby to fungovalo případně jestli tam je nějaká trhlina a jaká
toto by mělo sloužit všem takže pokud je to reálně proveditelné a máte prostředky aplikujte tuto metodu
jediné co chci je aby se toto využilo
já sám jsem pouze student elektroniky a nikdy jsem toto nezkoušel využít v praxi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je to nesmysl

3) Zejména tato Vaše věta :"(Předpokládám že obézní lidé budou míti vyšší krevní tlak z důvodu zanesených žil a tepen cholesterolem a jinými látkami)"
je totální nesmysl ;)
Z čeho soudíte, že obézní člověk má zanesené tepny cholesdterolem???
Cévy zanesené cholesterolem má člověk, který má v důsledku zánětlivého procesu cév tyto nenávratně "poškozené", místy i zúžené. Teprve v takových cévách se začíná "usazovat" cholesterol.
Zdravé cévy nemají s cirkulací cholesterolu žádný problém.
Jistě jste zaznamenal, že vyšší až vysokou hladinu cholesterolu má např. i dítě a osoby štíhlé. Mnoho obézních lidí má hladinu cholesterolu a cévy vpořádku a tedy žádné cholesterolové částice se nemají kde ukládat a co ucpávat.

Podobně se dá polemizovat i o dalších bodech.

Další odpovědi:

Stříbrný

Je to nesmysl

Zlatý

Je to nesmysl

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.