Lucka1985

Jak shodit pár kilo?

Máte někdo nějakou účinnou fintu, jak trošku zhubnout? Nemám ale na mysli rady, diety a cvičení, které odborníci dávají v každém časopisu, na internetu atd., to už mám všechno prostudované. Zajímá mě, jestli má někdo svůj osobní fígl, který se mu usvědčil.

Nejlepší odpověď
Lencis

Zázračný recept neexistuje. Ale pár „fíglů“ rozhodně je.

  1. Hodně jíst. Opravdu! Hlavně nedržet hladovku. Ráno se najíst nejpozději do dvou hodin od probuzení a pak se najíst (stačí jablko, muslityčinka) každé dvě až tři hodiny. Poslední jídlo min. tři hodiny před spaním.
  2. Hodně pít. Nejlépe obyčejnou vodu. Případně trochu 100% džusů. Pít průběžně! Je dobré pít z velké flačky kterou má člověk pořád u sebe!
  3. Vyhýbat se samozřejmě kalorickým bombám (smažený, tučný, přeslazený a to i včetně rádoby lait výrobků) Ale pozor, než se trápit je lepší si dát čtvereček čokolády jako např. odměnu po hodince cvičení 😉
  4. Čím víc pohybu tím lépe. A nemusí jít hned o cvičení. Super je obyčejná svižnější chůze, plavání, tanec (tančení podložka je oparvdu super, mám taky 😁)
  5. Nejdůležitější je psychika! Pokud se budete „hubnutím“ trápit, nic dobrého z toho nevzejde. Je potřeba to brát malinko s nadhledem, nejlépe s humorem. Úplně nejlepší je hubnout ze sázky nebo v kolektivu 😉

Hodně zdaru 😉

Další odpovědi
Mandarinka

Mně pomáhá jedině sport a zdravá výživa a myslím, že pokud chce někdo zhubnout trvale a aby mu to neuškodilo na zdraví, tak ani jinou možnost nemá. Dobrým druhem sportu jsou inline brusle, denně dvě hodiny jízdy – shodíte kila a ještě si zpevníte tělo.

Dandi

Pořiď si taneční podložku na www.fundance.cz. Nedávno jsem si to pořídil a nejen že jsem zhubl ale je to i zábava :)

Zdroj: www.fundance.cz

gomanek

A zkoušela jsi už hubnutí řízené počítačem? Viz odkaz, jež přikládám 🙂

Zdroj: www.radical.cz/con­tour-up/

alenka901

hodně pít,jinak mě pomohli prášky lipoxal a před fyžickou zátěží používám doplňek stravy tekutý spalovač tuků,přeji mnoho zdarů