marťa382

Zdravověda – Měli byste nápad na zajímavý referát?

Máme si do zdravovědy připravit referát. Zatím bylo – Anorexie, vegetariánství, veganství a bulimie. Měli byste nápad na zajímavé téma? Něco v tomto duchu?
Děkuji, přeji hezký den. :)
Doplňuji:
Michal Kole: Nad plaveckou školou opravdu nepřemýšlím, takže ne.

Nejlepší odpověď
Drap

Co třeba nadváha a obezita u mládeže ?
Doplňuji:
témat by se našlo asi více . Třeba kouření, začátky a konce při užívání drog a jiných návykových látek, rizika jídel z rychlého občerstvení , antikoncepce ..............

Další odpovědi
Amie

Nadváha, nebo třeba rekordy ve špatné životosprávě, mýty a fakta o zdravé životosprávě, doplňky stravy…

Michal Kole

Něco o plavání.

Např. jak je to pro zdraví prospěšné a nebo jak je to těžké se to naučit ?

BTW: Poprosíš rodiče, ať tě přihlásí do plavecké školy ?

bubukaa

Pokud máte třeba promítačku tak skus udělat prezentaci o typech jídélníčku (např. v židovském nábož. atd), ve světě- třeba v power pointu (pokud neumíš a chceš udělám ti ji – napiš zprávu tady na odpovědích)