Avatar uživatele
Lenjička

Projímadlo jako součást hubnutí?

Co se stane, když si dám pár kapek projímadla? Budud celý den běhat s průjmem na záchod?
Je to dobrá součást pročištění organizmu?
Nebo je to jen nutné zlo, když někdo trpí zácpou?
Doplňuji:
Doporučili byste mi tedy vyzkoušet projímadlo jako jarní očistu? Kolikrát týdně a jak dlouho by užívání bylo zdravé?
Nikdy jsem projímadlo nepoužila a celý rok zase nepoužiji, takže návyk nehrozí 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, iceT, Kerberus, dědapetr, RQLM před 4717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Na odtučňování je určena přírodní voda Šaratice.

Není ale správné užívat pravidelně různá projímadla, protože si ně ně můžete vytvořit návyk a navíc se zbavujete minerálů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Projímadlo je chemikálie, která žádoucím způsobem naruší metabolismus v případě nemoci. Jestli váš metabolismus funguje normálně, žádné projímadlo nepotřebujete ani žádnou jarní očistu. Žijte tak, jak je vám přirozené, nedejte na reklamní bláboly. Zdraví jste nenašla na hnoji, abyste s ním takto hazardovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Nepoužívej projímadlo dokud nemusíš,organismus si na to zvykne a pak se bez něj nevykadíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

proč uvažuješ o užívání projímadla, když ho nepotřebuješ? Na hubnutí mi to přijde jako velmi špatný nápad, pokud chceš očistit tělo, zkus jíst třeba celý den jen zeleninu a ovoce, je to zdravější…
Pokud někdo používá projímadlo k hubnutí přijde mi to teda jako nějaká forma bulimie…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Hubnutí před svatbou??? To radši ne, užívání projímadla není-li potřeba má mimo další negativní následky – viz další odpovědi ten efekt, že tělo odvodní. Ztratíte tedy váhu především úbytkem vody v organismu, neztratíte tuk! Výsledkem tedy bude únava, suchá kůže, vlasy bez lesku… Takhle ne! Jinak herečky se třeba před nějakou velkou důležitou akcí vykoupou ve vodě s hořkou solí (koupíte v lékárně), ta pomůže zmenšení objemu bříška na pár hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jsou čaje na hubnutí s mírně projímavým účinkem jenže to na sáčku není napsané. Jedna známá chtěla zhubnout rychle uvařila si hned 2 dávky. Pak účinek přišel tak rychle že nedoběhla.Použil bych než projímadlo.Nějakou očistnou čajovou smněs z bylinek.Pokud to namíchá lekárník s tím se snad nedá nadělat škoda.Heřmánek kopřivový list, lipový květ,šípky, a citron.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule


Kolik jsi s ketodiet dala dolů? Je to trvalé? Já jsem zkoušela snad všechno. O tady té dietě jsem už hodně slyšela i četla, ale fakt nevím, aby se mi to pak všechno nevrátilo zase zpět.“

Avatar uživatele
Betulka

To snad ne?! Návyk nehrozí? Pokud chceš očistit tělo a redukovat váhu, zkus třeba ketonovou dietu, ale projímadlo ne.

Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj Betulko, ano ano, já mám stejný názor, ale když tu zmiňuješ ketonovou dietu… Ty jsi nějakou držela? Jaká se ti osvědčila?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Přesně tak… jako já nevím, co je to za modu nějaké projímadlo. Ale dofám, že dotaz byl spíše jako omyl :D

Avatar uživatele
Kajolka

Jaj, holky, no to snad ne. Hubnutí projímadlem? Jako jo, už jsem o tom slyšela, ale to fakt přece ne… To je ten nejhorší způsob!

Avatar uživatele
Vercule

Ne, to je uplna blbost, ale bohužel jsem to už slyšela, no :( Někdo to tak dělá, no :(

Avatar uživatele
Cizecek.M

Počkej, ale nechceš nám tu snad tvrdit, že jsi do toho šla, že ne? Jsou jiné, =učinnější a hlavně zdravější metody.

Avatar uživatele
Honzin8

Proboha holky, to snad ani nemůžete myslet vážně, že byste na hubnutí použily projímadlo :-O To se mi snad zdá :D Hele, ale chci se zeptat… K tomu ketodiet… Jak se drží? A co jídla, jdou chutná? Není po něm hlad?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Achjo, je to smutný, co všechno holky napadne, aby zhubly. A navíc tady tu metodu, jestli se tomu dá vůbec říkat metoda, používají holky, co ani hubnout nepotřebují!

Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak to snad neeee :-O To teda koukám, že někoho napadne tohle… To je snad hazard se zdravím, ne?

Avatar uživatele
GabulkaA

Ty jo, tak to asi jako fakt ne… Je to podle mě hodně nezdraví a může to být i nebezpečné… Nebo co myslíš? Jako já bych byla pro lepší formy. Mě osobně pomohla ketodiet a mohu ji jen doporučit.

Avatar uživatele
BarunkaKar

Ahoj Gabulko, a jaký si měla s KetoDiet výsledky? Já už se nějakou dobu odhodlávám, ale nejsem si jistá, že to zvládnu. Je to náročné?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Souhlas. S ní je jistota, že kila poletí dolů. A navíc zdravým způsobem :)

Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, pokud chces projímadlo za účelem hubnutí, tak bych ti doporučila projímadlo, které je k tomu přímo určené, a to sice projímadlo dietlax… http://www.dieticke-projimadlo.cz/

před 2431 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Jaj, projimadlo? To jako vážně? No, nevím… Já bych na tohle teda moc nesázela :(

Avatar uživatele
Vercule

To teda rozhodně ne! To snad i škodí zdraví, ne? Achjo, holky neblbněte! Já jsem taky měla nadváhu… ale do tohoto jsem nikdy nešla. Co mi pomohlo, to byla dieta ketodiet, tu za mě můžu opravdu jen doporučit.

Nový příspěvek