Lenjička

Projímadlo jako součást hubnutí?

Co se stane, když si dám pár kapek projímadla? Budud celý den běhat s průjmem na záchod?
Je to dobrá součást pročištění organizmu?
Nebo je to jen nutné zlo, když někdo trpí zácpou?
Doplňuji:
Doporučili byste mi tedy vyzkoušet projímadlo jako jarní očistu? Kolikrát týdně a jak dlouho by užívání bylo zdravé?
Nikdy jsem projímadlo nepoužila a celý rok zase nepoužiji, takže návyk nehrozí 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Na odtučňování je určena přírodní voda Šaratice.

Není ale správné užívat pravidelně různá projímadla, protože si ně ně můžete vytvořit návyk a navíc se zbavujete minerálů.

Další odpovědi
Hlada

Projímadlo je chemikálie, která žádoucím způsobem naruší metabolismus v případě nemoci. Jestli váš metabolismus funguje normálně, žádné projímadlo nepotřebujete ani žádnou jarní očistu. Žijte tak, jak je vám přirozené, nedejte na reklamní bláboly. Zdraví jste nenašla na hnoji, abyste s ním takto hazardovala.

dědapetr

Nepoužívej projímadlo dokud nemusíš,organismus si na to zvykne a pak se bez něj nevykadíš.

Ella

proč uvažuješ o užívání projímadla, když ho nepotřebuješ? Na hubnutí mi to přijde jako velmi špatný nápad, pokud chceš očistit tělo, zkus jíst třeba celý den jen zeleninu a ovoce, je to zdravější…
Pokud někdo používá projímadlo k hubnutí přijde mi to teda jako nějaká forma bulimie…

Deli

Hubnutí před svatbou??? To radši ne, užívání projímadla není-li potřeba má mimo další negativní následky – viz další odpovědi ten efekt, že tělo odvodní. Ztratíte tedy váhu především úbytkem vody v organismu, neztratíte tuk! Výsledkem tedy bude únava, suchá kůže, vlasy bez lesku… Takhle ne! Jinak herečky se třeba před nějakou velkou důležitou akcí vykoupou ve vodě s hořkou solí (koupíte v lékárně), ta pomůže zmenšení objemu bříška na pár hodin.

elektrikář

Jsou čaje na hubnutí s mírně projímavým účinkem jenže to na sáčku není napsané. Jedna známá chtěla zhubnout rychle uvařila si hned 2 dávky. Pak účinek přišel tak rychle že nedoběhla.Použil bych než projímadlo.Nějakou očistnou čajovou smněs z bylinek.Pokud to namíchá lekárník s tím se snad nedá nadělat škoda.Heřmánek kopřivový list, lipový květ,šípky, a citron.

Vercule

Kolik jsi s ketodiet dala dolů? Je to trvalé? Já jsem zkoušela snad všechno. O tady té dietě jsem už hodně slyšela i četla, ale fakt nevím, aby se mi to pak všechno nevrátilo zase zpět.“

Betulka

To snad ne?! Návyk nehrozí? Pokud chceš očistit tělo a redukovat váhu, zkus třeba ketonovou dietu, ale projímadlo ne.

Derrynka

Ahoj Betulko, ano ano, já mám stejný názor, ale když tu zmiňuješ ketonovou dietu… Ty jsi nějakou držela? Jaká se ti osvědčila?

Cizecek.M

Přesně tak… jako já nevím, co je to za modu nějaké projímadlo. Ale dofám, že dotaz byl spíše jako omyl :D

Kajolka

Jaj, holky, no to snad ne. Hubnutí projímadlem? Jako jo, už jsem o tom slyšela, ale to fakt přece ne… To je ten nejhorší způsob!

Vercule

Ne, to je uplna blbost, ale bohužel jsem to už slyšela, no :( Někdo to tak dělá, no :(

Cizecek.M

Počkej, ale nechceš nám tu snad tvrdit, že jsi do toho šla, že ne? Jsou jiné, =učinnější a hlavně zdravější metody.

Honzin8

Proboha holky, to snad ani nemůžete myslet vážně, že byste na hubnutí použily projímadlo :-O To se mi snad zdá :D Hele, ale chci se zeptat… K tomu ketodiet… Jak se drží? A co jídla, jdou chutná? Není po něm hlad?

Cizecek.M

Achjo, je to smutný, co všechno holky napadne, aby zhubly. A navíc tady tu metodu, jestli se tomu dá vůbec říkat metoda, používají holky, co ani hubnout nepotřebují!

Cizecek.M

Tak to snad neeee :-O To teda koukám, že někoho napadne tohle… To je snad hazard se zdravím, ne?

GabulkaA

Ty jo, tak to asi jako fakt ne… Je to podle mě hodně nezdraví a může to být i nebezpečné… Nebo co myslíš? Jako já bych byla pro lepší formy. Mě osobně pomohla ketodiet a mohu ji jen doporučit.

BarunkaKar

Ahoj Gabulko, a jaký si měla s KetoDiet výsledky? Já už se nějakou dobu odhodlávám, ale nejsem si jistá, že to zvládnu. Je to náročné?

Cizecek.M

Souhlas. S ní je jistota, že kila poletí dolů. A navíc zdravým způsobem :)

Sonka Pop

Ahoj, pokud chces projímadlo za účelem hubnutí, tak bych ti doporučila projímadlo, které je k tomu přímo určené, a to sice projímadlo dietlax… http://www.dieticke-projimadlo.cz/

Sabulak

Jaj, projimadlo? To jako vážně? No, nevím… Já bych na tohle teda moc nesázela :(

Vercule

To teda rozhodně ne! To snad i škodí zdraví, ne? Achjo, holky neblbněte! Já jsem taky měla nadváhu… ale do tohoto jsem nikdy nešla. Co mi pomohlo, to byla dieta ketodiet, tu za mě můžu opravdu jen doporučit.