Bronzový

Projímadlo jako součást hubnutí?

Co se stane, když si dám pár kapek projímadla? Budud celý den běhat s průjmem na záchod?
Je to dobrá součást pročištění organizmu?
Nebo je to jen nutné zlo, když někdo trpí zácpou?
Doplňuji:
Doporučili byste mi tedy vyzkoušet projímadlo jako jarní očistu? Kolikrát týdně a jak dlouho by užívání bylo zdravé?
Nikdy jsem projímadlo nepoužila a celý rok zase nepoužiji, takže návyk nehrozí :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na odtučňování je určena přírodní voda Šaratice.

Není ale správné užívat pravidelně různá projímadla, protože si ně ně můžete vytvořit návyk a navíc se zbavujete minerálů.

Další odpovědi:

Zlatý

Projímadlo je chemikálie, která žádoucím způsobem naruší metabolismus v případě nemoci. Jestli váš metabolismus funguje normálně, žádné projímadlo nepotřebujete ani žádnou jarní očistu. Žijte tak, jak je vám přirozené, nedejte na reklamní bláboly. Zdraví jste nenašla na hnoji, abyste s ním takto hazardovala.

Zlatý

Nepoužívej projímadlo dokud nemusíš,organismus si na to zvykne a pak se bez něj nevykadíš.

Stříbrný

proč uvažuješ o užívání projímadla, když ho nepotřebuješ? Na hubnutí mi to přijde jako velmi špatný nápad, pokud chceš očistit tělo, zkus jíst třeba celý den jen zeleninu a ovoce, je to zdravější...
Pokud někdo používá projímadlo k hubnutí přijde mi to teda jako nějaká forma bulimie...

Zlatý

Hubnutí před svatbou??? To radši ne, užívání projímadla není-li potřeba má mimo další negativní následky - viz další odpovědi ten efekt, že tělo odvodní. Ztratíte tedy váhu především úbytkem vody v organismu, neztratíte tuk! Výsledkem tedy bude únava, suchá kůže, vlasy bez lesku... Takhle ne! Jinak herečky se třeba před nějakou velkou důležitou akcí vykoupou ve vodě s hořkou solí (koupíte v lékárně), ta pomůže zmenšení objemu bříška na pár hodin.

Stříbrný

Jsou čaje na hubnutí s mírně projímavým účinkem jenže to na sáčku není napsané. Jedna známá chtěla zhubnout rychle uvařila si hned 2 dávky. Pak účinek přišel tak rychle že nedoběhla.Použil bych než projímadlo.Nějakou očistnou čajovou smněs z bylinek.Pokud to namíchá lekárník s tím se snad nedá nadělat škoda.Heřmánek kopřivový list, lipový květ,šípky, a citron.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.