Meggie2

Co způsobuje jarní únavu?

Odpovědi
Drap

Příchod jara.

_Bůh_

Nedostatek pohlavního styku

Případně do zpráv

da ny

Jaro.
Tedy BIORYTMUS. Podobně, jako u zimní/podzimní únavy. Organismus totiž ze zásady vyžaduje pravidelnost
Tělo je v zimě stresováno, oslabeno nemocemi. V zimě nedostatek energie, světla i ovoce a zeleniny (s nedostatkem a absencí vitamínů z ní, což je obecně známo).
Tělo vlivem změn trpí, rezervy jsou vyčerpané. Mění se teplota, mění se čas. Je více smogu, více pohybu venku, Je to velká změna, nápor (po „zimním spánku“) více kapénkových infekcí.