poa.li

Je jiné místo, kde nacházíte odpovědi než u sebe?

Původní dotaz
..je jiné místo, kde nacházíte odpovědi, než u sebe..? ..díky

Při úpravě otázky naskočí Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Kepler

No, nestává se mi to často a někdy je mi blbé zeptat se, abych neplatil za prosťáčka. Ale blízké osoby mě už stejně mají přečteného, takže nic neriskuju, když hledám odpovědi u nich. Rozhodně nehledám odpovědi zde a na podobných webech, leda by šlo o věci veskrze praktické, nebo názorové. Zde taky po vzoru kačera Donalda: Fun first! America je mi u pr…

zjentek

Odpovědi nacházím všude, kde se táži.