Avatar uživatele
Vítekk

Je gymnázium správná volba?

Dobrý den,
jen se chci zeptat, jestli byla správná volba, hlásit se na gymnázium, když neumím ani počítat zpaměti. Matematika mi nikdy nešla. Říkají mi, že gympl není jen o matematice, ale tím, že mi nejde, tak to tak mám.

Zajímavá 0 před 2545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Záleží na tom, co potom. Gymnázium je především příprava na VŠ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Gymnázium je správnou volbou pro toho, kdo chce studovat VS…
Chceš?
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Přijímací zkoušky jste zvládl? Šance uspět tedy je…
Procházka růžovým sadem to nebude…
Někdy se vyplatí píle a snaha, doučování a nemusíte mít zrovna výbornou, abyste prošel ročníkem. Hodnotí se na % (vychází tak o stupeň horší známka než u průměrů (každá práce má jinou váhu). Bude záležet i na tom, jak moc náročného a šikovného budete mít matikáře.
Pokud se chystáte na VŠ, je gymnázium správná volba.
Nevlastní dcerka měla na vysvědčení samé 1 a z matematiky 4. Vystudovala humanistiku. Pracuje ve zcela jiném oboru (zaměstnává ji mamka, lékařka).
Přeji hodně štěstí a úspěchů při Vašem studiu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Byla to dobrá volba. Matematika je naprosto logická, lze se ji při troše vůle naučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Když nemáš schopnost aspoň odhadu v matice a spočítat si útratu během nákupu, pak bych se radši přihlásil na nějakou odbornou školu. Jsou sice i humanitní zaměření gymplu, ale ty jsou celkem k hovnu. Můj kluk na konci ZŠ dostal a spravil fichtla a dnes je z něho perfektní strojař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Určitě ano. Umění počítat zpaměti na střední a posléze vysoké škole moc nepoužiješ. Pokud si dobře pamatuju, tak matika byla hlavně o písmenech a různých klikihácích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek